Debiutancki album “seeds” KAŚKI

20 marca ukazała się debiutancka EP “seeds” Kaśki. Album jest dostępny w serwisach cyfrowych i na YouTube.

KAŚKA to wokalistka, autorka tekstów, producentka… i nocny marek. Uwielbia noc, to właśnie jej specyficzny klimat inspiruje ją do tworzenia alternatywnych przestrzeni muzycznych. Łączy elektronikę z elementami jazzu, hip-hopu i szeroko pojętej muzyki ambient. Obecnie studiuje produkcję muzyczną na uniwersytecie Goldsmith w Londynie. To kierunek, który kończyli tacy artyści jak James Blake, Rosie Lowe czy Katy B.

fot. materiały prasowe

Z solowym projektem koncertowała w Barcelonie, La Coruña, Kopenhadze, Warszawie i Londynie. W lutym tego roku wystąpiła z Rosie Lowe w EartH Hackney. W styczniu ubiegłego roku nagrała część wokalną oprawy muzycznej audycji radiowej „Dwunasta noc” Williama Szekspira w reżyserii Waldemara Modestowicza, w której udział wzięli znani polscy aktorzy. Cała audycja radiowa była emitowana na falach radiowych 1. Programu Polskiego Radia.

“Zrobienie tego albumu było fascynującym procesem uczenia się, z wieloma błędami, które popełniałam i zmianami na mojej artystycznej drodze. Zajęło mi to znacznie więcej czasu, ale cieszę się, że udało mi się doprowadzić projekt do końca, dzięki któremu zgłębiłam procesy wyrażania siebie, ale też produkcji, miksowania i masteringu.” – jak informuje Kaśka w mediach społecznościowych.

Płyty możesz posłuchać tutaj:

 

Leave a Reply