Po sukcesie „Szampana” sanah prezentuje singiel – „Melodia”

„Szampan” sanah stał się bezapelacyjnie wielkim hitem tego roku. Wylewał się z radia, telewizji, królował na listach przebojów serwisów streamingowych a charakterystyczny klip do tej piosenki oglądany był na Youtube ponad 22 miliony razy. W sieci dostępny jest także jej najnowszy singiel wokalistki “Melodia”.

fot. materiały prasowe

W ramach przygotowań do wydania debiutanckiej płyty, sanah udostępnia w sieci co jakiś czas nowe utwory.

Jednym z nich jest właśnie”Melodia” – świetnie przyjęta ballada o tym, jak radzić sobie w smutnych, trudnych chwilach. I choć można odnieść ją do obecnej sytuacji na świecie, utwór jest równie uniwersalny, co wszystkie piosenki tej 22-letniej wokalistki, zjednujące sobie fanów różnych płci, w różnym wieku czy z różnymi życiowymi doświadczeniami. A wszyscy oni, kiedy tylko zetkną się z twórczością sanah i poznają jej wcześniejsze dokonania (“Siebie zapytasz”, “Proszę pana”, “Bez słów” czy “Cząstka”), na długo już pozostają pod jej wrażeniem.

Debiutancka płyta „Królowa dram” umocni pozycję sanah jako najciekawszej artystki ostatnich miesięcy, a może i lat, na polskiej scenie niezależnej muzyki pop –  zawiera wiele muzycznych „perełek”, przy których niejedna osoba – parafrazując sanah – uroni „łezki”.

 

Leave a Reply