Holak powraca z utworem “Najpierw słodkie” i zapowiada nowy album

Na ostatniej solowej płycie Holak deklarował: ,,dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał”. W przeddzień jego 28. urodzin sformułowanie to pozostaje nadal aktualne. Premiera najnowszego wydawnictwa ,,Blask” zaplanowana była na kwiecień. Album zapowiada kawałek “Najpierw słodkie”.

I to się nie zmieni pomimo zamkniętych sklepów, odwołanych eventów oraz wycofania się wszystkich sponsorów. Podczas gdy wielu artystów przełożyło swoje premiery na późniejszy termin, Mateusz postanowił aby w tym czasie izolacji pozostać w kontakcie ze swoimi fanami. Wraz ze startem preorderu opublikował dziś teledysk do piosenki ,,Najpierw słodkie”.

fot. Lukejascz

,,Blask” ukaże się 24 kwietnia jako 32-stronicowy magazyn zaprojektowany przez Holaka, dostępny wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej. Jego nierozłączną częścią będzie oczywiście CD z 13 premierowymi piosenkami w których usłyszymy gościnnie Tymka, Otsochodzi, Paulinę Przybysz, Kasię Golomską, Silesa, Zibexa oraz Marcina Pyszorę. Tym samym jest to najbardziej kolektywne wydawnictwo artysty, rzutem na taśmę uzupełnione aż o 11 skitów nagranych korespondencyjnie z przyjaciółmi.

 

Leave a Reply