“Brudna gra”, czyli premierowy utwór zespołu BroCat

BroCat nie zwalnia tempa. Na początku marca tego roku ukazał się drugi singiel zespołu o intrygującym tytule „Brudna gra” zapowiadający debiutancki album grupy. W sieci pojawił się również teledysk do tego utworu.

Zespół BroCat tworzy muzykę energetyczną, melodyjną i szczerą, która umiejętnie przeplata ze sobą gatunki, takie jak pop i elektronika. Grupę tworzą doświadczeni muzycy z wieloletnim stażem, którzy mają na swoich kontach wiele różnorodnych projektów.

fot. Katarzyna Wrona

„Brudna Gra” to drugi singiel zapowiadający debiutancki krążek BroCatu. Fani zespołu mogą posłuchać też energetycznego utworu „Chodź ze mną”, do którego tekst napisała wokalista zespołu – Monika Gawrońska. Utwór ma już ponad 100 tys. wyświetleń na YT!

Singiel „Brudna gra” to połączenie muzyki pop z elektronicznym brzmieniem. Jak mówi wokalistka zespołu Monika Gawrońska, tekst piosenki „Brudna Gra” opowiada o nieuczciwym postępowaniu, czy to w związku, czy biznesie. To kawałek o osobie, która nie ma zamiaru działać fair – jest bezwzględna, nie uznaje kompromisów. Bardzo często spotykamy podobnych ludzi na swojej drodze, a w przypadku „Brudnej Gry” mnogość interpretacji sprawia, że wielu słuchaczy w różnych sytuacjach życiowych może łatwo utożsamić się z tekstem piosenki – podkreśla Monika Gawrońska.

FB: https://www.facebook.com/brocatband/

Instagram: https://www.instagram.com/brocatofficial/

 

Dodaj komentarz