Męskie Granie w domu – cykl koncertów, który obejrzycie w ramach akcji #zostanwdomu

W niedzielę, 29 marca odbył się pierwszy domowy koncert z cyklu “Męskie Granie w domu”. Dla internetowej publiczności wystąpił zespół Sorry Boys (link do koncertu w artykule). Kolejnym artystą, który zagra swój koncert będzie Król. Wydarzenie odbędzie się już 2 kwietnia.

Przed nami tygodnie, które w większości spędzimy w domowym zaciszu. Chcąc umilić wszystkim wytrwanie w samoizolacji, zorganizowano cykl online’owych koncertów, stanowiących chwilę wytchnienia w tym trudnym czasie. Pierwsze wydarzenie z cyklu „Męskie Granie w domu” odbyło się w niedzielę o godz. 20:30. Dla internetowej publiczności zagrał Sorry Boys.

Koncertowi i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy, którą organizuje siepomaga.pl

https://www.siepomaga.pl/koronawirus

fot. materiały prasowe (Asia Babiel)

Już setki tysięcy osób wsparło walkę z epidemią koronawirusa i przekazało pieniądze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. Dołącz do oglądania, posłuchaj świetnej muzyki i pomóż w leczeniu innych.

By zachować wszelkie środków ostrożności i spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii, koncerty odbędą się w na żywo, z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i ekipą realizującą koncerty. Przed drzwi artystów zostanie dostarczony dokładnie zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich zainstaluje samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny z ograniczoną do minimum ekipą (pracującą w maseczkach i rękawiczkach) wypuści miksowany na żywo materiał.

Wkrótce informacje o kolejnych koncertach.

 

 

Leave a Reply