Przełożone premiery płyt Igora Herbuta i Renaty Przemyk

Poniżej prezentujemy wyjaśnienie wydawcy w kwestii przełożenia premier płytowych Igora Herbuta i Renaty Przemyk. Znamy też nową datę, kiedy oba albumy pojawią się w sprzedaży.

Agora Muzyka, w porozumieniu z Artystami oraz managementami z przykrością informuje o zmianie dat premier albumów Renaty Przemyk “Renata Przemyk i Mężczyźni” oraz płyty Igora Herbuta “Chrust”. Wydawnictwa zaplanowane odpowiednio na 20 oraz 27 marca, trafią do sprzedaży w nowym terminie – 8 maja.

Decyzja ta została podjęta w trosce o dobro Artystów i fanów, którzy w obecnej, kryzysowej sytuacji, mają ograniczony dostęp do fizycznych nośników muzycznych. Są to wspaniałe wydawnictwa, o wielkim potencjale artystycznym, a co za tym idzie chcemy, aby dotarły do jak największej liczby odbiorców. Aktualnie skupiamy się na zapewnieniu bezpieczeństwa naszym Artystom, zespołowi Agora Muzyka oraz fanom. Wierzymy, że zdrowy rozsądek i zachowanie wszelkich zasad higieny, pozwoli nam szybko wrócić do codzienności.

W piątek natomiast podzielimy się z Wami namiastką tego, co znajdziecie na płycie „Renata Przemyk i Mężczyźni” czyli singlem i teledyskiem “Kłamiesz”, nagranym wspólnie z Vieniem. A jeszcze w tym tygodniu Igor Herbut pochwali się kolejnym singlem i teledyskiem z albumu „Chrust”.

Jednocześnie zachęcamy wszystkim fanów muzyki do wspierania naszej akcji #KulturalnaStrefa, która propaguje bezpieczne słuchanie muzyki w aktualnych czasach.

#Zostańwdomu

 

Leave a Reply