Ania Sama prezentuje nowy singiel “Pestka”

Ania Sama powraca tym razem z piosenką “Pestka”, która zapowiada debiutancką EP wokalistki. Album ukaże się latem tego roku.

“Pestka” to drugi singiel Ani, tym razem bardziej osobisty i dotykający sfery, o której najbardziej lubi pisać, czyli delikatności, bezbronności i potrzebie bycia blisko.

Nawiązania do natury w tekście piosenki świetnie grają z wizją snutą w teledysku, gdzie panuje bardzo zimowa, sensualna atmosfera.

Za wizję i realizację teledysku odpowiedzialna jest Olga Czyżykiewicz, która współpracowała z wieloma topowymi polskimi artystami. Przy tworzeniu piosenki artystka inspirowała się pięknymi, delikatnymi wokalami charakterystycznymi dla takich wokalistek jak Solange czy FKA Twigs. Słuchając piosenki ma się wrażenie przestrzenności i intymności zarazem.

fot. materiały promocyjne

Singiel i video zapowiadają album “Śnienie”, który pojawi się na rynku w czerwcu.

Ania Sama pochodzi z Krakowa. Wokalistka charakteryzuje się przede wszystkim ciekawą barwą głosu, czułością w śpiewie oraz swingową ekspresją w szybszych kawałkach. Artystka jako własne inspiracje podaję – Kayah, Arethę Franklin, Ettę James i Melody Gardot.

muzyka: Anna Maciejczyk @ania.sama, Szymon Piotrowski @szymon_aleksander_piotrowski

słowa: Anna Maciejczyk @ania.sama

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply