Trasa koncertowa zespołu Kwiat Jabłoni

Zespół Kwiat Jabłoni rusza w niezwykłą trasę po najlepszych polskich klubach i 1 marca zawita do Wytwórni w Łodzi. Pozostałe koncerty na trasie zostały już wyprzedane.

Podczas “Pożegnania z niemożliwym“ Kasia i Jacek Sienkiewicz po raz ostatni wykonają w całości materiał z pokrytej złotem debiutanckiej płyty. Na koncercie będzie można usłyszeć dobrze znane single w nowych aranżacjach, pojawią się także nowości i niespodzianki. To zwieńczenie ponad rocznego, intensywnego koncertowania w całej Polsce.

fot. materialy prasowe

Zespół ma za sobą cztery trasy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – dwie ostatnie zostały całkowicie wyprzedane w rekordowym czasie.

Supportem Kwiatu Jabłoni będzie Zagi.

Zagi to charyzmatyczna dziewczyna z gitarą, wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Pisze dla siebie, ale również dla innych artystów. W muzyce artystka łączy energetycznego rocka, alternatywę i wpadające w ucho melodie okraszone ambitnym, polskim tekstem. Zagi nie wciela się w role, pisze o tym, co ją spotyka. Na koncertach występuje z zespołem.

Na swoim koncie ma cztery albumy: EP „Drapacz Chmur” (2018 wyd. Warner Music Poland), LP „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. WMP), EP „UKE” (2013 wyd. własne), EP „Kilka Słów o Miłości” (2012 wyd. własne). Artystka aktualnie kończy pracę nad nowym albumem długogrającym, którego premiera planowana jest na rok 2020.

 

 

Leave a Reply