Debiutancki singiel “Deszcze” LINY, czyli Karoliny Jarzyńskiej

“Deszcze” to premierowy singiel LINY, który jakiś czas temu ujrzał światło dzienne. Piosenka ubrana w electro-downtempowy płaszcz, okraszony nutą dance stanowi pierwszą zapowiedź debiutanckiego albumu wokalistki.

To opowieść o nas samych, próbie bycia czymś więcej, niż nic nie znaczącą jednostką, która pojawia się na chwilę i znika nie pozostawiając po sobie śladu. To też studium społeczeństwa, w którym najlepszym sposobem na przetrwanie jest konformizm. Każda próba wyjścia z ram uznawana za zamach na z góry ustalony porządek. – tak o utworze mówi artystka.

fot. materiały prasowe

LINA to Karolina Jarzyńska. Charyzmatyczna wokalistka z Warszawy o głębokiej, zmysłowej barwie głosu, autorka tekstów, kompozytorka.

Uczestniczka II edycji programu “The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. Zwolenniczka sceny nie tylko estradowej, ale również teatralnej. Swoje pasje aktorskie dawniej realizowała w teatrze, obecnie pojawia się w telewizyjnych produkcjach, m.in. w roli epizodycznej w „Na Wspólnej”.

Na koncie ma występy z takimi artystami jak Monika Urlik, Izabela Trojanowska, Jeden Osiem L, Sound’n’Grace , Marika, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł i innymi. Wokalistka duetu Two Of Us, który zakończył pracę nad swoim debiutanckim albumem “Gravity”. Uczennica ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale wokalno-estradowym. Obecnie prowadzi intensywne prace nad solowym materiałem.

Debiutancki singiel warszawskiej wokalistki i autorki tekstów jest wynikiem współpracy z basistą i producentem Grzegorzem Kowalskim.

FB: https://www.facebook.com/linaoficjalnie/

IG: @iamlinamusic

 

Tekst, muzyka: Karolina ‘LINA’ Jarzyńska Muzyka, produkcja: Grzegorz Kowalski

 

Leave a Reply