Premierowy utwór “Patrz” i zapowiedź płyty Olgi Polikowskiej

Olga Polikowska wypuściła nowy singiel. Utwór pt. “Patrz” jest zapowiedzią jej debiutanckiej płyty, która ukaże się już wiosną 2020 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.

fot. materiały prasowe

Singiel “Patrz” to ukłon w stronę muzyki dance i luźna refleksja na temat schematów, które towarzyszą ludziom na co dzień. Żeby zrozumieć, co tak naprawdę jest ważne, wystarczy otworzyć umysł i zacząć patrzeć szerzej. Przy okazji można też trochę potańczyć. Ten kawałek to sto procent tanecznego vibe’u, nad którym oprócz Olgi pracowali także odpowiedzialny za produkcję Suwal (znany ze współpracy z Flirtini, Rosalie. i Michałem Sobierajskim) oraz DJ Eprom, który miksował i masterował.

W 2019 roku Olga Polikowska wydała EP-kę pt. “Blask”, na której znalazło się sześć utworów i trzy wersje piano, w tym jej, jak dotychczas, największe przeboje, czyli “Ulatuje”, “Od nowa” oraz “Musisz”.
Przy tym wydawnictwie współpracowała z takimi producentami jak Szatt, Urbański oraz Michał “Mamut” Sarapata. EP-ka nieźle namieszała na scenie polskiego electropopu przynosząc pierwszą trasę koncertową Olgi oraz występy na takich festiwalach jak m.in. ENEA Spring Break oraz Slot Art Festival. Niedługo po premierze “Blasku” ukazał się utwór “Szum”, którym wokalistka otworzyła nowy rozdział w swojej karierze.

Wiosną 2020 roku ukaże się debiutancka płyta Olgi. Wydawcą jest wytwórnia FONOBO Label. Na albumie znajdzie się muzyka będąca wypadkową synthpopu, downtempo, muzyki dance i elektronicznej. Nie zabraknie kolejnych wyrazistych osobowości i zdolnych producentów.

 

Leave a Reply