Premierowy koncert Doroty Osińskiej z płytą “Cześć, to ja”

Koncert Doroty Osińskiej odbędzie się w dniu premiery płyty, czyli 7 lutego, w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie. Album ukaże się pod naszym patronatem medialnym.

Nowa płyta Doroty Osińskiej pt. “Cześć, to ja” ukaże się na rynku 7 lutego 2020 roku.  Na ten sam dzień artystka zaplanowała uroczysty koncert premierowy, który odbędzie się w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie.

fot. materiały prasowe

“Cześć, to ja” będzie najbardziej autorskim spośród wszystkich dotychczasowych albumów Doroty Osińskiej. Każdy tekst na tę płytę oraz muzykę do każdego z utworów artystka napisała sama. Będzie to jednocześnie jej najbardziej intymne i refleksyjne wydawnictwo, na którym nareszcie znalazły się wszystkie te dźwięki, które przez kilka lat czekały na to, aby mogła ułożyła je właśnie w te piosenki.

Wiele z nich to piękne i wzruszające ballady, za które fani Osińską pokochali. Po raz pierwszy jednak będą mogli usłyszeć Dorotę wykonującą utwory folkowe oraz takie, które sięgają nawet do muzyki country oraz bluegrass. Te inspiracje zaczęły bowiem odgrywać coraz większą rolę w jej twórczości.

Płyta “Cześć, to ja” Doroty Osińskiej ukaże się 7 lutego 2020 roku nakładem wytwórni MTJ.  Promują ją trzy single, “Krótki sen”, “Hibernacja” oraz “Bliscy nieznajomi”. Na ten sam dzień został zaplanowany koncert premierowy w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie. Zagramy cały nowy materiał i trochę dawności też. Będzie gość specjalny. Będzie już nowa płyta, którą chętnie podpiszemy. Będzie spotkanie po koncercie a może nawet tort – zaprasza Osińska.

Szczegóły wraz z informacją o biletach znajdują się na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/466617200687856/.

 

Leave a Reply