Patricia Kazadi z premierowym klipem do utworu “Steppin’ On My Heart”

Patricia Kazadi prezentuje teledysk do utworu “Steppin’ On My Heart”. Piosenka pochodzi z EP-ki “Dark Pop: RMXt”, która jest efektem współpracy z dj-s”.

fot. Aleksandra Zaborowska

“Włożyłam w ten utwór i w ten teledysk całe swoje serce. Teraz jest w Waszych rękach. 🖤 powiem Wam, że to trochę przerażające uczucie poddawać opinii publicznej tak osobiste, muzyczne „dziecko”… Klip był wyzwaniem.. emocjonalnym, fizycznym- zależało mi na prostym lecz szczerym, nie zawsze „ładnym” i przyjemnym przekazie. Bo takie jest życie. Codziennie toczymy walkę z otaczającym nas światem ale również z samym sobą. Tkwimy w niezdrowych relacjach prywatnych i zawodowych- nie umiejąc się z nich wydostać. Wyjście z tej często niełatwej i wyniszczającej energii jest trudne, ale warto , bo po drugiej stronie czeka lepsza i silniejsza wersja Ciebie. Dedykuję ten utwór wszystkim, którzy wiedzą o czym mówię albo po prostu potrzebowali to usłyszeć.” – komentuje Patricia Kazadi i dodaje:

“Ten utwór łączy wszystkie moje ukochane gatunki – rock, pop i elektronikę. Melodia refrenu obudziła mnie w środku nocy, tekst zaczął kotłować mi się w głowie, słyszałam wyraźne Steppin’ on my heart but I can’t let you go…Przebudziłam się i zaczęłam nagrywać notkę głosową. Nie mogłam się doczekać, aż wejdę do studia.. od razu wiedziałam, że to musi być pierwszy singiel zwiastujący mój nowy materiał.”

 

Leave a Reply