Ostatni singiel YongSoula z płyty “Sinusoida”

“Mój Świat” to najnowszy i jednocześnie ostatni singiel YongSoula z jego płyty “Sinusoida”. Album ukazał się 7 listopada 2019 pod naszym patronatem medialnym.

Krążek jest dostępny bezpośrednio u YongSoula oraz w lokalnym skateshopie “Zdany Tylko Na Siebie” – www@ztns.pl – https://www.facebook.com/SkateShopZTNS

fot. materiały prasowe

“Siunusoida” to druga oficjalna płyta 26 – letniego Damiana “YongSoul” Jacyna pochodzącego z Przemyśla. Byłego wokalisty zespołu ReggaeGang System oraz współzałożyciela przemyskiego H2C Skład.

Krążek w przeciwieństwie do poprzednich projektów artysty jest utrzymany w klimacie Hip-hop/, co może być wielkim zaskoczeniem dla obecnych fanów YongSoul’a, który jak do tej pory był kojarzony z szeroko pojętą muzyką Reggae. Płyta składa się z 12 utworów, które mimo swojej indywidualności, razem tworzą jedną, spójną całość.

Jest to bardzo osobisty materiał, w którym artysta porusza wiele ciężkich tematów towarzyszących mu podczas życiowego zakrętu, zawiera dużo emocji, ukrytych pragnień oraz niespełnionych nadziei ale także wiarę w lepsze jutro.

Za produkcje muzyczną w większej mierze odpowiada uzdolniony producent pochodzący z Torunia – Funk Monester. Na płycie możemy także usłyszeć bity stworzone przez lokalneg oartysty – Jotesa. Wśród zaproszonych gości na płycie będziecie mogli usłyszeć Najducha oraz Komara z przemyskiego składu EROES a także Kazenito. Całość materiału została zarejestrowana w rzeszowskim Torowa Studio, natomiast za mix/mastering materiału odpowiada Paweł Kruszewski z gdańskiego Soul Records.

Album dostępny jest na portalach streamingowych: https://ffm.to/yongsoulsinusoida

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply