Martyna Pawłowska z zespołem DIULI w pierwszej odsłonie “live session” i zapowiedzią płyty

“Wczoraj” to pierwsza propozycja z cyklu “live session” Martyny Pawłowskiej, która wraz z przyjaciółmi tworzy zespół DIULI. Jednocześnie utwór jest zapowiedzią debiutanckiej płyty, nad którą grupa obecnie pracuje.

fot. Rafał Rudzki – Vintage Session

Martyna Pawłowska jest ćwierćfinalistką ósmej edycji programu The Voice of Poland, gdzie brawurowo wykonała m.in. piosenki “Gołębi puch” Lombardu i “What About Us?” z repertuaru Pink.

Wokalistka pochodzi z Biskupca – miasto na Warmii. Na co dzień czynnie wykonuje zawód muzyka. Teraz intensywnie pracuje z zespołem DIULI nad premierowym albumem. Utwór “Wczoraj”, będący pierwszym singlem,  został zarejestrowany na żywo w ogrodzie Martyny.

Za wszystkie live sesje i mix/master odpowiedzialny jest Mateusz Michalik

“Moją autorską twórczość piszę w języku polskim. Utwory, które można już usłyszeć pochodzą z “live sesji” nagranej w moim ogrodzie z zespołem DIULI. Za jakiś czas pojawi się jeszcze trzeci, ostatni już singiel. Zajmuję się muzyką zawodowo i w końcu odważyłam się wypuścić autorskie utwory, a także zarejestrować je z moją grupą na krążku.” – jak informuje wokalistka

Skład zespołu DIULI:

Piotr Bogutyn: gitara

Michał Burzymowski: gitara basowa

Błażej Gawliński: perkusja

Damian Pietrasik: instrumenty klawiszowe

Kacper Stolarczyk: gitara

Mateusz Michalik: nagranie, mix, mastering

 

Muzyka: Martyna Pawłowska Tekst: Martyna Pawłowska

 

fot. Rafał Rudzki – Vintage Session

Dodaj komentarz