Natalia Przybysz, Skubas i inni oddają swoje utwory w ręce początkujących reżyserów

Kayax został partnerem 7. edycji konkursu Papaya Young Directors, w którym młodzi twórcy będą mieli szansę zrealizować teledysk dla jednego z siedmiu kayaxowych artystów. Zgłoszenia już się rozpoczęły.

Wytwórnia muzyczna Kayax po raz pierwszy bierze udział w projekcie, w którym artyści oddają swoje utwory w ręce debiutujących reżyserów, nie wiedząc jaki będzie efekt końcowy. To wszystko dzięki współpracy z Papaya Films przy konkursie Papaya Young Directors, w którym Kayax został partnerem głównym kategorii Music Stories. Swoje pomysły na klipy młodzi twórcy mogą zgłaszać w dwóch formatach: poziomym oraz wertykalnym – takim, który będzie można wykorzystać na Instagram Stories.

Uczestnicy konkursu mają szansę zrealizować teledyski dla takich artystów, jak Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Skubas, Barbara Wrońska, Smolik // Kev Fox, Kroki oraz Bloo Crane.

– Lubię jak do piosenki, dzięki teledyskowi, dodaje się nowe znaczenie – mówi Natalia Przybysz. – Byłoby świetnie znaleźć wywrotowych twórców, którzy zrobią to tak, że nie będziemy niczego oczekiwać, a dostaniemy wszystko – dodaje Smolik.

Dla artystów jest to niecodzienny proces tworzenia teledysku. Oddają swoje utwory w ręce nieznanych twórców i są bardzo ciekawi jak przeniosą je na ekran.

– Im bardziej szalone, tym lepsze! – nawołuje Mery Spolsky.

Efekty finalne artyści zobaczą dopiero podczas Finału 7. edycji konkursu w maju 2020 roku.

 

Leave a Reply