Pierwsza odsłona “forrest sessions” OS.SO

OS.SO publikuje pierwsze nagranie w ramach leśnych sesji – własną interpretację utworu „Breathin” Ariany Grande. Gwarantujemy, że będziecie zaskoczeni nową, nieco inną odsłoną tej piosenki.

6 grudnia OS.SO zaprezentowała swoją wersję przeboju amerykańskiej ikony pop, rozpoczynając jednocześnie cykl wykonań zatytułowanych forrest sessions. Leśne sesje to nagrania zarejestrowane w otwartych przestrzeniach, między drzewami – z dala od miejskiego zgiełku.

OS.SO (Zuzanna Ossowska) to kompozytorka, autorka tekstów, multinstrumentalistka. Jej głównym instrumentem jest gitara basowa, ale gra też na pianinie, perkusji, gamelanie (tradycyjnych indonezyjskich metalofonach i idiofonach), śpiewa. Tworzy scenariusze do swoich teledysków i zajmuje się ich reżyserią.

fot. okładka singla

W sierpniu 2018 roku ukazała się debiutancka EP OS.SO, dostępna w streamingu i w formie CD, a promujący płytę singiel OS.SO „Excuses” został wydany przez firmę Kayax w projekcie dla młodych artystów My Name is New. Teledysk do „Excuses” znalazł się także na oficjalnym kanale You Tube wytwórni.

W 2020 ukaże się pierwszy długogrający album artystki, premierę singla zapowiadającego wydawnictwo zaplanowano na styczeń.

Twórczość OS.SO to nastrojowe brzmienia, intymne opowieści, wprowadzające w melancholijny, pełen zadumy świat. Nieoczywista rytmika łączy się tu z melodyjnym wokalem, a całość dopełniają teledyski, inspirowane filozofią, literaturą i sztuką. Wszechstronność, spojrzenie na rzeczywistość z różnych perspektyw i synkretyzm to klucze do tych muzycznych historii.

Strona internetowa: https://www.ossomusic.com/
Facebook: https://www.facebook.com/OSSOmusic/
Instagram: https://www.instagram.com/ossomusics/
Spotify: OS.SO on Spotify

OS.SO nowe odkrycie w ramach projektu “My Name Is New”

 

Vision and direction: OS.SO

Cinematography & editing: Paweł Artyfikiewicz (Right Reasons Production)

Mix & mastering: Kris Wawrzak

 

fot. materiały prasowe

 

 

Leave a Reply