Zapowiedź płyty Majki i premiera drugiego singla “Frustracja”

15 grudnia pojawił się nowy utwór Majki. “Frustracja” jest drugim singlem z jego płyty “Jedno Życie”, która ukaże się pod naszym patronatem medialnym. Jak wspominał artysta, album będzie oldschoolowy, ale też różnorodny.

Za produkcję odpowiedzialny jest Grandon, kozackie skrecze / cuty położył DJ MRK, mix / mastering Bedi, video stworzył Kacy K3Moviemaker.

fot. materiały promocyjne

Płyta utrzymana będzie w klimacie oldschoolowym, znajdziecie się na niej 13 numerów. Pojawi się też wielu gości i odznaczać się będzie dużą różnorodnością. Wersja fizyczna płyty będzie dostępna w kilku miejscach, wkrótce więcej informacji.

 

Cały zysk z wersji fizycznej artysta przeznacza na cele charytatywne. Okładkę oraz całą oprawę graficzną stworzył Buryna, mix / mastering – Bedi, skrecze / cuty położył DJ MRK. Płyta będzie sukcesywnie pojawiać się na portalach streamingowych, a raper przygotowuje już kolejne projekty m.in. serię One Life Shot oraz EP, będąca efektem ciekawej współpracy.

Majka – Marcin, rocznik 96′, pochodzę z Rzeszowa. Muzykę tworze około 8 lat z przerwami. W maju 2019 zacząłem pracować nad solową płytą w którą włożyłem całe serce i mnóstwo pracy. W listopadzie tego roku uruchomiłem wraz z dwójką przyjaciół Bedim i GBSN’em One Life Studio, w którym obecnie urzędujemy. Podsumowując, marzenia się spełnia a nie tylko o nich gada!

 

Tytuł płyty: Jedno Życie
Okładka, cała oprawa graficzna : Buryna
Mix / Mastering: Bedi
Produkcja: Bedi, GBSN, Efen, Mateusz B, Premier Arena, Def Starz, Grandon

Goście: Dorota Majewska, Bedi, DJ MRK, Kaiteu, Kamila Szeliga, Ziomeck, Dziabson, Iwuen, Stychu, Efen, Ryba RwP, Yongsoul, Komar, Najduch, Zabor, Kacy, Buryna, Marlez

Video : Kacy K3MovieMaker

Patronat: One Life Studio, RapNews, Rewolta Label, Polska Płyta Polska Muzyka

Media społecznościowe:

 

 

Leave a Reply