Gorgonzolla – “Czołgi”. Zespół prezentuje wymowny teledysk

Po premierze albumu “Konsumpcja”, który trafił do fanów w październiku 2019, zespół Gorgonzolla prezentuje drugi teledysk. Tym razem, zobrazowany został numer “Czołgi”.

Po wydaniu albumu “Konsumpcja”, który ukazał się w październiku 2019, zespół Gorgonzolla ruszył w Polskę z koncertami. Promując nowe wydawnictwo, grupa nie zapomniała o kolejnym klipie. Tym razem do sieci trafia obraz do numeru “Czołgi”, o którym zespół mówi krótko:

“Jest to prosty i bardzo wymowny klip, który w pewien sposób ukazuje sen podmiotu lirycznego. To nie jest numer o wojnie, a o strachu, który towarzyszy przy obserwacji tego, co dzieje się na świecie.”

Pomysł na klip, wyszedł od wokalisty zespołu – Dominika Pajewskiego, który zajął się także montażem obrazu.

Zespół Gorgonzolla rozpoczął swoją koncertową drogę w 2013 roku. W krótkim czasie, grupie udało się zagrać koncerty w całej Polsce, jednocześnie towarzysząc na scenie takim zespołom jak: Nocny Kochanek, Kabanos, Luxtorpeda, KSU, Łydka Grubasa i Closterkeller oraz występując na 22. Przystanku Woodstock i 25. Pol’and’Rock Festival. Grupa ma na swoim koncie dwa albumy – ‘Eksploatowani’ i ‘Konsumpcja’. Na drugim krążku zespołu znalazło się 12 premierowych kompozycji, w tym jedna z gościnnym udziałem Zenka Kupatasy z zespołu Kabanos.

fot. materiały promocyjne

 

Leave a Reply