Duet Chłodno debiutuje utworem “(S)pokój”

“(S)pokój” to debiutancki singiel duetu Chłodno. Piosenka zapowiada pierwszą EPkę zespołu, która ukaże się na początku przyszłego roku.

„(S)pokój” to opowieść o zgubieniu, poszukiwaniu i odnalezieniu tego, co w życiu najważniejsze. Historia o delikatnym wydźwięku i niejednoznacznym przekazie. Opowiada o tym, jak to jest otworzyć komuś serce i zakorzenić go tam tak silnie, że w pewnym momencie niemożliwym jest, aby go stamtąd wyrzucić. Pomimo wszystko. – jak informuje zespół.

fot. materiały promocyjne

Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni tego roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, ze może gdzieś tam właśnie, podczas chłodnej nocy – nie jesteście sami.

Skład zespołu:
Julia Zastryżna, Szymon Pałyz

Piosenka znalazła się także w serwisach cyfrowych:

http://hyperurl.co/chlodnospokoj

 

 

Dodaj komentarz