Trzeci singiel YongSoula z płyty “Sinusoida”

“Emocje” to trzeci singiel promujący płytę YongSoula. W sprzedaży pojawił się już nowy album muzyka pt. “Sinusoida”, który 28 listopada będzie dostępny także w wersji cyfrowej.

7 listopada ruszyła możliwość zamówienia płyty “Sinusoida”, w którym można kupić zarówno samą płytę, jak i limitowane zestawy składające się z różnych kombinacji (płyta+koszulka, płyta+koszulka+bluza).

Album jest dostępny bezpośrednio u YongSoula oraz w lokalnym skateshopie “Zdany Tylko Na Siebie” – www@ztns.pl – https://www.facebook.com/SkateShopZTNS

Po dobrze przyjętych dwóch singlach artysty tj. “Staram się” i “Sprzątam”, przyszedł czas na najbardziej nostalgiczną opowieść “Emocje”, która stanowi dopełnienie poprzednich utworów i staje się czytelniejszą odsłoną premierowego albumu.

fot. materiały promocyjne

Damian “YongSoul” Jacyna  to autor tekstów/”nawijacz” pochodzący z Przemyśla. Były wokalista zespołu ReggaeGang System oraz współzałożyciel H2C Skład, działa także solowo. Swoją muzyczną drogę rozpoczął w 2012 roku. Jednak prawdziwy przełom w jego karierze nastąpił w 2015 roku, kiedy to doszło do powstania wyżej wymienionych składów. W tym samym roku, Damian wydał swoją pierwszą Ep “First Step”. Rok później, w maju, został udostępniony kolejny projekt Ep “Będzie Lepiej”, który także ukazał się w wersji fizycznej. W październiku 2017 roku, miała miejsce premiera debiutu fonograficznego pt: “Mentalna Rewolucja”, dzięki uprzejmości krakowskiej wytwórni muzycznej Zion Records.

Główny patronat nad projektem objęło Polskie Radio Czwórka. Do powstania projektu przyczynił się także Urząd Miasta w Przemyślu, który przyznał muzykowi “Stypendium Twórcze Miasta Przemyśl” na realizację płyty. Za większość produkcji muzycznych znajdujących się na wspomnianym projekcie, odpowiadał utalentowany producent z Wrocławia – Nah Vex Riddims.

Projekt składał się z 12 utworów utrzymanych w klimacie Ragga/Dancehall/Hip-Hop. Od strony muzycznej był to projekt różnorodny a zarazem tworzący jedną całość. W marcu 2018 roku miała miejsce premiera debiutanckiej płyty zespołu ReggaeGang System.

Za większość produkcji na premierowej płycie odpowiada niesamowity chłopak z Torunia – Funk Monster. Płyta ukaże się dzięki wsparciu niezależnej wytwórni muzycznej Rewolta Label, którą zresztą sam tworzy. Będzie to zarazem pierwsza pozycja na koncie wspomnianej wytwórni.

Lista utworów:

1. Emocje – singiel

2. Marazm

3. Marzyciel

4. Na szale

5. Nie chce Cię znać

6. Pozwól mi

7. Sinusoida

8. Staram się – singiel

9. Mój Świat

10. Chce czuć ft: Komar

11. Gram w to ft: Najduch, Komar, Kazenito

12. Sprzątam – singiel

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply