Agnieszka Wiechnik z autorskim utworem “Ćma”

Agnieszka Wiechnik, wokalistka, która wspólnie z Majką Jeżowską wystąpiła na scenie Poland’and’Rock Festival 2019, zaprezentowała swój utwór – “Ćma”.

Singiel dedykuję wszystkim osobom, które tkwią w toksycznych układach i boją się zawalczyć o swoje marzenia. – mówi Agnieszka. – Z każdej sytuacji jest wyjście. Nie pieniądze są najważniejsze, nie status społeczny, a obecność drugiej osoby i poczucie bezpieczeństwa. Ty także zasługujesz na szczęście! – kończy.

fot. materiały prasowe

Agnieszka Wiechnik to wokalistka, songwriterka, która współpracowała między innymi z Beatą Kozidrak, Braćmi Cugowskimi, Krzysztofem Cugowskim, Majką Jeżowską, Piotrem Kupichą, Wandą Kwietniewską, Andrzejem Krzywym, Izabelą Trojanowską, Łukaszem Zagrobelnym, Kasią Cerekwicką, Arturem Gadowskim, Sławkiem Uniatowskim, Natalią Sikorą, Markiem Piekarczykiem, Jackiem Zielińskim (Skaldowie), Kubą Badachem i innymi. Użyczyła swojego głosu w chórku na płycie CUGOWSKICH – “Zaklęty Krąg”.

Uczestniczka takich programów jak Bitwa Na Głosy TVP (Drużyna Beaty Kozidrak) czy Must Be The Music 11, gdzie dostała 4 xTAK. Startowała do krajowych eliminacji eurowizji z piosenką “Liar”.  Ponadto jest współkompozytorką i autorką tekstu utworu POLSCY ARTYŚCI DZIECIOM “Za chwilę święta”

Natomiast już w grudniu artystka wystąpi w dobrze znanym polskim talent show pt. Szansa na sukces.

 

Muzyka: Agnieszka Wiechnik, Rafał Konieczny

Tekst: Agnieszka Wiechnik

Leave a Reply