Łąki Łan zaprasza na “RAUT”!

Nowa płyta Łąki Łan właśnie ujrzała światło dzienne. RAUT zawiera 13 utworów będących połączeniem różnych stylów muzycznych co jest znakiem rozpoznawczym grupy. Za produkcję ponownie odpowiedzialni są członkowie Łąki Łan: Michał „Bonk” Chęć i Jarek „Poń Kolny” Jóźwik. Miksem zajął się DJ Eprom. Jednocześnie pojawił się singiel tytułowy z tej płyty.

Album został wydany przez zespół własnym sumptem, a za dystrybucję odpowiada Asfalt Distro.

fot. Sylwester Doraczyński

Świat jest pełen skrajności i ciągle się zmienia. My też. Zarówno jako zespół jak i jego człony. Uczymy się to w sobie akceptować by umieć to akceptować w otoczeniu. Staramy się tym bawić, czerpać z tego i to ŁĄCZYĆ. Nowa płyta jest efektem poszukiwań złotego środka, gdzieś pomiędzy Lasem a Ibizą, pomiędzy filozofią a imprezą, pomiędzy powagą a wygłupami. Uzbrojeni w otwarte serca, przepastne instrumentarium, humor, tupet i poczucie dystansu podążamy swoją niezbadaną ścieżką. Mamy nadzieję, że ta płyta Was zaskoczy, rozbawi, da do myślenia i nie pozostawi obojętnymi. Trzeba to uczcić! CZAS NA RAUT!
RAUT – Kurtyna opada. Ludzie zaczynają dostrzegać na czym Świat stoi. Stary system chwyta się brzytwy, ale jego czas dobiega końca. Nowy etap, nowy lewel, nowa cywilizacja. Nowy świat rodzi się w bólach, ale rodzi i będzie PIĘKNY!  Przed nami Święta Przestrzeń!

Trasa koncertowa CZAS NA RAUT!

15.11 – Katowice, P23 (Wyprzedany!)
22.11 – Poznań, Tama (Wyprzedany!)
23.11 – Poznań, Tama (Wyprzedany!)
29.11 – Gdańsk, Stary Maneż
30.11 – Gdańsk, Stary Maneż
08.12 – Kraków, Studio
13.12 – Wrocław, A2
14.12 – Łódź, Wytwórnia
19.12 – Warszawa, Palladium
20.12 – Warszawa, Palladium (Wyprzedany!)

 

Leave a Reply