“Skrzydła w pół” – nowy singiel Darii Kowolik

Daria Kowolik prezentuje swój premierowy utwór “Skrzydła w pół”. To zupełnie nowa zapowiedź płyty, nad którą  wokalistka pracuje.

Finalistka Mam Talent odpada z programu The Voice of Poland wywołując burze sprzeciwu wśród fanów popularnego show. Odchodząc zapowiada, że jej historia dopiero się zaczyna. Czarująca barwą głosu dziewczyna wraca z singlem przełamującym schematy. “Skrzydła w pół” to utwór o trudnych czasach dla miłości i młodych. Daria Kowolik odważnie realizuje swoje obietnice i stawia na MUZYKĘ.

Daria Kowolik to wokalistka, absolwentka Wokalistyki Estradowej w Akademii Muzycznej w Łodzi, finalistka IX edycji telewizyjnego programu Mam Talent (2016), uczestniczka X edycji The Voice Of Poland (2019) w drużynie Kamila Bednarka.

fot. materiały prasowe

Studentka wokalistyki estradowej w Akademii Muzycznej w Łodzi. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w przedszkolu podczas pierwszych występów. To wtedy narodziła się pasja do śpiewania, recytacji i występów na scenie. W szkole podstawowej wzięła udział w pierwszych konkursach. Kontynuowała tą drogę, aż do liceum. Swój talent rozwijała na różnych przeglądach, festiwalach, na których zdobyła wiele nagród i wyróżnień.

Od 2012 roku regularnie prowadzi swój kanał internetowy i w domowym zaciszu tworzy własne covery oraz współpracuje z bratem Fabianem. W 2015 roku dostała się na wymarzone studia do Łódzkiej Akademii Muzycznej na wydział wokalno-aktorski, na specjalność Wokalistyka Estradowa. Od tego czasu szkoli swój głos w klasie prof. dr hab. Renaty Danel. Rozpoczęła naukę gry na fortepianie.

W 2016 roku wzięła udział w telewizyjnym programie typu talent show – Mam Talent, w którym została finalistką.

W styczniu 2017 roku podpisała kontrakt z polską wytwórnią muzyczną – Universal Music Polska. Aktualnie rozpoczyna pracę nad autorską, debiutancką płytą.

 

 

 

Leave a Reply