Drugi singiel YongSoula i premiera płyty “Sinusoida”

“Staram się” jest drugim singlem promującym płytę YongSoula. Właśnie w przedsprzedaży pojawił się nowy album muzyka “Sinusoida”, który będzie także dostępny w wersji cyfrowej.

fot. materiały promocyjne

Dziś, 7 listopada rusza trwający tydzień preorder płyty “Sinusoida”, w którym można taniej kupić zarówno samą płytę, jak i limitowane zestawy składające się z różnych kombinacji (płyta+koszulka, płyta+koszulka+bluza).

A tak o nowym singlu “Staram się” mówi artysta:

“Opowiada on o wewnętrznej walce jaką na co dzień toczyłem sam ze sobą… O natłoku myśli, wymaganiach, presji społeczeństwa, nieustannych lekcjach jakie życie dla mnie przygotowało. To utwór mówiący także o tym, że warto mimo ciągłemu naciskowi z różnych stron, wstać i dalej iść, walczyć o swoje, w końcu – jak to stare porzekadło mówi… kto szuka nie błądzi”.

Album jest dostępny bezpośrednio u YongSoula oraz w lokalnym skateshopie “Zdany Tylko Na Siebie” – www@ztns.pl

Lista utworów:

1. Emocje – singiel

2. Marazm

3. Marzyciel

4. Na szale

5. Nie chce Cię znać

6. Pozwól mi

7. Sinusoida

8. Staram się – singiel

9. Mój Świat

10. Chce czuć ft: Komar

11. Gram w to ft: Najduch, Komar, Kazenito

12. Sprzątam – singiel

 

Damian “YongSoul” Jacyna  to autor tekstów/”nawijacz” pochodzący z Przemyśla. Były wokalista zespołu ReggaeGang System oraz współzałożyciel H2C Skład, działa także solowo. Swoją muzyczną drogę rozpoczął w 2012 roku. Jednak prawdziwy przełom w jego karierze nastąpił w 2015 roku, kiedy to doszło do powstania wyżej wymienionych składów. W tym samym roku, Damian wydał swoją pierwszą Ep “First Step”. Rok później, w maju, został udostępniony kolejny projekt Ep “Będzie Lepiej”, który także ukazał się w wersji fizycznej. W październiku 2017 roku, miała miejsce premiera debiutu fonograficznego pt: “Mentalna Rewolucja”, dzięki uprzejmości krakowskiej wytwórni muzycznej Zion Records.

Główny patronat nad projektem objęło Polskie Radio Czwórka. Do powstania projektu przyczynił się także Urząd Miasta w Przemyślu, który przyznał muzykowi “Stypendium Twórcze Miasta Przemyśl” na realizację płyty. Za większość produkcji muzycznych znajdujących się na wspomnianym projekcie, odpowiadał utalentowany producent z Wrocławia – Nah Vex Riddims.

Projekt składał się z 12 utworów utrzymanych w klimacie Ragga/Dancehall/Hip-Hop. Od strony muzycznej był to projekt różnorodny a zarazem tworzący jedną całość. W marcu 2018 roku miała miejsce premiera debiutanckiej płyty zespołu ReggaeGang System.

Za większość produkcji na premierowej płycie odpowiada niesamowity chłopak z Torunia – Funk Monster. Płyta ukaże się dzięki wsparciu niezależnej wytwórni muzycznej Rewolta Label, którą zresztą sam tworzy. Będzie to zarazem pierwsza pozycja na koncie wspomnianej wytwórni.

 

 

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz