“Głowę noś do góry” – nowy singiel zespołu Pectus z Kasią Cerekwicką

„Głowę noś do góry”, to druga propozycja Pectus z płyty „Kobiety/Wojciech Młynarski”, której premiera zaplanowana jest na 8 listopada 2019.  Po duecie z Kasią Popowską czas na piosenkę w duecie z Kasią Cerekwicką.

„Głowę noś do góry”, to piosenka, która swoim teledyskiem promuje również komedię romantyczną z gwiazdorską obsadą zatytułowaną „Jak poślubić milionera”, której kinowa premiera jest zaplanowana na 29 listopada 2019 roku. Utwór „Głowę noś do góry” ukaże się na nowej płycie Pectus “Kobiety / Wojciech Młynarski”.

„Nigdy nie jest za późno, aby wziąć życie w swoje ręce, nie poddawać się, spełniać swoje marzenia i żyć pełną piersią. Tekst Wojciecha Młynarskiego aktualny był w czasach PRL, aktualny jest i dziś” – mówi kompozytor i wokalista Pectus – Tomasz Szczepanik.

fot. materiały prasowe

Na nowej płycie „Kobiety/Wojciech Młynarski” łącznie znajdzie się 10 fantastycznych duetów z polskimi artystkami. Swoim talentem i osobowością zaszczyciły nas: Kayah, Alicja Majewska, Basia Kurdej-Szatan, Kasia Cerekwicka, Halina Mlynkova, Tulia, Natalia Szroeder, Kasia Popowska, Małgorzata Ostrowska i Magda Umer.

 

Leave a Reply