“Sennik” – drugi singiel Kamila Kiliana z The Voice Kids

Brał udział w The Voice Kids, a potem zauważyła go wytwórnia. Teraz 15-letni Kamil Kilian z Magnuszowic wydał swój drugi utwór pt.: „Sennik”.

Jeszcze niedawno mogliśmy go oglądać w 1. edycji The Voice Kids, a już 8 października miała miejsce premiera drugiego singla Kamila pt.: “Sennik”. Utwór powstał we współpracy z wytwórnią muzyczną, inkubatorem artystycznym Delphy Records.

fot. materiały prasowe

– “Sennik” opowiada troszkę o miłości, trudnościach w życiu, itp. Najważniejsze jest jednak przesłanie, że życie może być piękne jak sen. Jeżeli coś dajemy z serca to do nas to wróci – mówi Kamil. – Chciałem aby piosenka była w spokojnym nastroju, ale też by niosła takie przesłanie, że warto czynić dobro, bo wtedy świat będzie lepszy – dodaje wokalista.


Jak na swój wiek, młody wokalista bardzo świadomie posługuje się głosem. Ciepła barwa dobrze komponuje się z popową, ale też bardzo rzetelnie nagraną kompozycją. Jej melodyjny podtekst i przebojowy refren powinien być przyjazny dla rozgłośni radiowych. “Sennik” to taki utwór, który ma szanse dotrzeć do szerokiej publiczności, tym bardziej, że Kamil posiada talent, którego szkoda byłoby zmarnować.


Kamil swoje umiejętności zdobywał pod okiem wybitnych ekspertów. Momentem przełomowym w karierze artysty był udział w programie The Voice Kids. Jego występ zyskał aplauz nie tylko publiczności, ale także jury, w skład którego wchodziła m.in. Edyta Górniak. Od tamtej pory Kamil zaczął otrzymywać wiele propozycji współpracy. Jedną z nich było stworzenie z wytwórnią Delphy Records swojego pierwszego singla.

– Współpraca z Delphy Records była świetną nauką tego, jak w przyszłości podchodzić do tworzenia utworu. Nauczyła mnie również tego, że im więcej damy z siebie tym efekt będzie lepszy – mówi Kamil. Prywatnie oprócz śpiewu oraz gry na gitarze wokalista bardzo lubi piłkę nożną oraz siatkówkę.

Kamil zapowiada, że utwór “Sennik” to początek jego kariery – wokalista pragnie spróbować swoich sił na rynku czeskim.

Występują: Kamil Kilian, Ewelina Cieśla

Słowa: Michał Książek, Kamil Kilian Muzyka: Piotr Belak

Nagrania studyjne: Marcin Kwazar Mastering: Szymon Kurek

Leave a Reply