Koncert Kasi Kowalskiej w Łodzi [FOTORELACJA]

16 października 2019 w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbył się koncert Kasi Kowalskiej. Wydarzenie było częścią jubileuszowej trasy, którą wokalistka kontynuuje z okazji 25-lecia pracy artystycznej. Prezentujemy fotorelację z tego właśnie wieczoru.

Podczas koncertu usłyszeć mogliśmy największe przeboje wokalistki m.in. “A to co mam”, “To co dobre”, “Coś optymistycznego”, “Antidotum”. Nie zabrakło też piosenek z najnowszej płyty wokalistki (“Aya”, “Alannah” i “Teraz kiedy czuję”).

Przypomnijmy, że 25 lat temu ukazała się pierwsza płyta wokalistki pt. “Gemini”. A już 25 października pojawi się kolejny album artystki – “MTV Unplugged”.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, Mtv European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Przede rozpoczęła obchody jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydała swój nowy album “Aya”, na który jej fani czekali 10 lat.

Wszystkie zdjęcia – Bartosz Kuśmierski Photography dla Polska Płyta / Polska Muzyka

 

Dodaj komentarz