Wiatr prezentuje nowy singiel “Merkury”

„Merkury” to nowy singiel krakowskiego rapera – Wiatra. Po chwilowej ciszy spowodowanej pracą nad materiałem, artysta udostępnia fanom świeży numer. Za kosmiczny klip odpowiada ekipa WOW Pictures, natomiast produkcją muzyczną utworu zajął się Loudside.

„Merkury” to piąty singiel, który ukazał się w tym roku, zachęcamy do sprawdzenia utworów: „Po godzinach”, „ Ikigai”, „Lemur” oraz „Slow Mo”.

Prace nad pierwszym oficjalnym projektem Wiatra trwają, szczegółowe informacje wkrótce.

Wiatr –  Mateusz Wiatr, urodzony 2 maja 1996 roku w Krakowie. Swoją przygodę z muzyką zaczynał jako DJ grając w krakowskich klubach oraz lokalnych rozgłośniach radiowych.  W 2013 roku zaczął  tworzyć swoje pierwsze autorskie nagrania. Przełomowym okresem w jego działalności był rok 2016, kiedy to dołączył do jednego z największych i najlepiej rozwijających się muzycznych labeli – SB Maffijja. Dzięki współpracy z SBM jego muzyka trafiła do szerszego grona słuchaczy o czym świadczą m.in. single „Mati Wiatr”, „Beverly Hills” czy „Halloween”.

W 2017 roku ukazał się album „Mati Wiatr”, czyli składanka wszystkich najpopularniejszych utworów młodego rapera. W 2019 roku artysta podpisał kontrakt z Sony Music Polska i obecnie pracuje nad swoim pierwszym oficjalnym wydawnictwem.

 

Leave a Reply