Kayah z wyzwaniem #prawydolewego

Kayah rzuca taneczne wyzwanie, w którym do wygrania są zaproszenia na jej koncert z Goranem Bregovićem z okazji 20-lecia kultowej płyty „Kayah i Bregović”.

„Wystarczy, że wejdziesz na mój profil na TikToku, zobaczysz jak ja wywijam podczas „Prawy do lewego”, pokażesz mi jak Ty tańczysz, a dostaniesz szansę znalezienia się w gronie osób zaproszonych na nasz wspólny, wielki jubileuszowy koncert w Krakowie!” Wejdź na mój PROFIL na TikToku i do dzieła! – mówi Kayah 

fot. materiały prasowe

Już 24 października, na krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie! Wielkie 20-te urodziny płyty „Kayah i Bregović”, absolutnego fenomenu, który sprzedał się w Polsce w ponad milionowym nakładzie! Z tej okazji Artyści postanowili zaprosić na koncert fanów, którzy podejmą wyzwanie i zatańczą „Prawy do lewego”. Wyzwanie potrwa tylko tydzień, do 20-go października, więc nie traćcie czasu, by nie stracić tej szansy! Wejdźcie na TikTok i znajdźcie #prawydolewego 

TikTok to aplikacja mobilna umożliwiająca nagrywanie, montowanie, kreowanie i udostępnianie bardzo krótkich materiałów wideo.

Jubileuszowy koncert Kayah i Gorana Bregovića w Krakowie!

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 20-lecie wydania swojej kultowej płyty, na której znalazły się takie hity, jak „Śpij kochany, śpij”, „Prawy do lewego” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Po wyjątkowych, ogólnopolskich trasach koncertowych w 2017 i 2019 roku oraz zupełnie wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze w 2018 roku, Kayah i Goran Bregović już 24 października wystąpią w Krakowie.

Bilety są dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl i Going.

 

Leave a Reply