Kasia Lins, Piotr Zioła, Barbara Wrońska, Izabela Trojanowska, Kev Fox, Rosalie. i Hania Rani z zespołem Kamp!

Kev Fox, Kasia Lins, Hania Rani, Rosalie., Iza Trojanowska, Barbara Wrońska i Piotr Zioła – wszyscy na jednej scenie w nowych wersjach hitów z lat 80. i 90.

W ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur zespół KAMP! przygotowuje HOT DANCE PARTY. Już 7 września!

fot. materiały promocyjne

HOT DANCE PARTY odbędzie się w łódzkim Klubie Wytwórnia, 7 września. Będzie to niecodzienna muzyczna podróż w czasie do lat 80. i 90.

– Mottem tegorocznej edycji festiwalu jest Współistnienie, więc my proponujemy współistnienie parkietowe i sięgamy do korzeni muzyki elektronicznej. Łączymy w projekcie klasyki, które przez lata determinowały rozwój muzyki elektronicznej, stając się jednocześnie mainstreamem, głęboko zakorzenionym w świadomości przeciętnego słuchacza – zapowiada Tomasz Szpaderski z KAMP! i zdradza, że gospodarze koncertu przygotują własną wersję Das Model grupy Kraftwerk. Z legendarnym “Can’t get enough” Depeche Mode zmierzy się Piotr Zioła, a Hania Rani z “Move your body” Marshalla Jeffersona.

Nie bez powodu to właśnie KAMP! zaprosiliśmy do stworzenia wydarzenia muzycznego otwierającego festiwal. Zależało na tym, żeby rozpocząć tegoroczną edycję propozycją, która gwarantuje i znakomity poziom muzyczny i świetną ponadpokoleniową zabawę – wyjaśnia Marcin Tercjak, kurator sekcji muzycznej Festiwalu Łódź Czterech Kultur

KAMP! już od wydanego w 2012 roku głośnego debiutu, zatytułowanego po prostu KAMP! utrzymuje uznanie krytyków oraz wiernej rzeszy fanów. Dziś ma na koncie trzeci album – DARE, który spotykał się z entuzjastycznym przyjęciem prasy i cieszy się ogromną popularnością w serwisach streamingowych. Zespół regularnie koncertuje za granicą na festiwalach i imprezach showcase’owych. Ma za sobą trasy w USA, Wielkiej Brytanii, Czechach i na Słowacji oraz występy na tak znaczących imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

Bilety na HOT DANCE PARTY, w cenie 55 złotych, można już kupić w kasie Klubu Wytwórnia lub online.

Sam Festiwal Łódź Czterech Kultur to wydarzenie odwołujące się do korzeni miasta przez lata będącego tyglem kultur i narodowości – wielonarodowym ośrodkiem przemysłowym w samym sercu Polski. Jego ideą jest budowanie miejskiej tożsamości przy pomocy uniwersalnego języka sztuki wokół wartości takich jak różnorodność, tolerancja i zrozumienie bez uprzedzeń. Tegoroczna edycja, przebiegająca pod hasłem Współistnienie, odbędzie się w dniach 6 do 14 września. Jej szczegółowy program, obejmujący kilkadziesiąt wydarzeń, zostanie ogłoszony pod koniec czerwca.

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR
6-14 września 2019

Bilety do kupienia pod linkiem:

https://ekobilet.pl/wytwornia/kamp–hot-dance-party—festiwal-lodz-czterech-kultur-1557924595429/358418-bilety-na-koncert

 

Leave a Reply