“Bez cukru” czyli wyjątkowy teledysk Bovskiej

Film jest zapisem wyprawy Bovskiej na Opener Festival 2019 i koncertu na Firestone Stage. Jest też live wersją piosenki “Bez cukru”.

Utwór znalazł się na najnowszej płycie wokalistki pt. “Kęsy”.

“Kęsy” Bovskiej to płyta wypełniona elektroniką w nietradycyjnym tego słowa znaczeniu. Refreny są proste i chwytliwe, a beaty mocne i bardzo taneczne. Ten album pulsuje energią. Taki też jest pierwszy singiel zapowiadający album, utwór “Kimchi”.

Za produkcję „Kęsów” odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z Bovską stworzył muzykę. Teksty, jak zawsze, napisała Bovska. Artystka także zaprojektowała płytę. Okładka powstała we współpracy z Pawłem Nolbertem i fotografem Łukaszem Murgrabia a nawiązuje do ikonicznego obrazu Rene Magrittea pt. „Kochankowie”.

Fotografie Łukasza Murgrabii zostały też wykorzystane w formie wyjątkowych plakatów dołączonych do krążka w wersji fizycznej.

Album Bovskiej to 12 smacznych kęsów w postaci 12 premierowych utworów. Dla tych, którzy kupią album w wersji fizycznej, Bovska ma niespodziankę! Jedna piosenka stanowi bowiem bonus track, który będzie wymagał ściągnięcia poprzez ukryty w pudełku z krążkiem kod QR.

Nasza rozmowa z Bovską:

“Mówienie o pewnych rzeczach przychodzi mi z większą łatwością” – nasza rozmowa z Bovską

Leave a Reply