Ofelia prezentuje oficjalny singiel “Tu”

„Tu” to pierwszy w pełni oficjalny singiel zapowiadający debiutancki album Ofelii.

Wcześniej jednak mogliśmy także poznać utwór “Zaraz”. Ciągle słyszymy, że coś zaraz się wydarzy, że czekamy na coś bardzo, a to ma nadejść już ZARAZ.

fot. materiały prasowe

Ofelia czekając na swój moment słyszała również, że to ‚już zaraz’ – tym zainspirowana usiadła któregoś popołudnia i napisała tekst i o tym zaśpiewała „Zaraz”. Tym razem przyszła pora na nowy, oficjalny singiel pt. “Tu”.

fot. materiały promocyjne

Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza.

Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „ Lubi robić sama swoje” więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą. Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe.

 

Leave a Reply