Teledysk do piosenki “Czy masz dla mnie czas” zespołu Echa

Niedawno swoją premierę miał teledysk do piosenki “Czy masz dla mnie czas” z debiutanckiej płyty zespołu Echa.

Echa to zielonogórsko-wrocławski zespół powstały w 2018 roku na fundamencie zespołu Bezsensu. Ich debiutancki album pt. “Echa” ukazał się w czerwcu pod naszym patronatem medialnym.

fot. Arek Szymański

Echa oferują dojrzałe, eklektyczne brzmienie z wyrazistym wpływem alternatywy, choć w ich muzyce nie brakuje rockowych, mocniejszych akcentów. Jedenaście kompozycji zespołu to jedenaście podróży w oryginalny brzmieniowo świat, ilustrowany lirycznymi, ciekawymi tekstami. Wszystkie te czynniki sprawiają, że “Echa” to jedna z najciekawszych propozycji młodej polskiej alternatywy.

Słuchacze mieli już szansę poznać Echa w świetnie przyjętym kawałku “Polska na supeł” – przepiękną indie-popową kompozycję o trudnej, specyficznej miłości. Piosenka została wspaniale przyjęta przez słuchaczy m. in. Eski Rock, gościła także przez kilka tygodni w zestawieniu Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia.

Wydawnictwo promuje także utwór “Czy masz dla mnie czas” – subtelny, liryczny wręcz kawałek z poetyckim tekstem autorstwa Arka Tydy i akustyczną niemal aranżacją.

 

Leave a Reply