Beti & Bobass z płytą dla dzieci

Beti & Bobass dla dzieci to projekt skierowany do najmłodszych słuchaczy, w ramach którego zespół intensywnie działa muzycznie. Własną twórczość zarejestrowali na płycie “Beti & Bobass dla dzieci”. Najnowszą propozycją z tego albumu jest piosenka “Wakacje”, do której powstał teledysk.

fot. materiały promocyjne

Beti & Bobass dla dzieci to projekt skierowany do najmłodszych, w ramach którego duet interaktywnie współdziała muzycznie poprzez covery największych przebojów piosenki dziecięcej jak “Ogórek” czy “Kundel bury”. Na płycie znaleźli się  wspaniali muzycy jak: Majka Jeżowska czy Sławek Berny. Na albumie znajdziemy również wersje karaoke, do których dzieci mogą śpiewać same trenując swoje umiejętności.

Beti & Bobass z dużą umiejętnością poruszają się w muzyce skierowanej do dzieci. Ich zamysł twórczy opiera się na żywym graniu, dzięki czemu nie ma w tym łatwego zgrywania kompozycji poprzez komputerowe zabiegi. W ten sposób duet nawiązuje do tradycji piosenki dla dzieci, która niegdyś stanowiła ważną część polskiej muzyki. Stąd nieprzypadkowa współpraca chociażby z Majką Jeżowską.

 Projekt „Beti & Bobass” powstał w 2012 roku w Nowym Targu i łączy dwóch przyjaciół, którzy pragną wyrazić własne marzenia, pragnienia, uczucia muzyczne. Są mieszanką różnorodnych stylów i temperamentów co niewątpliwie wpływa na żywiołowość i temperaturę ich muzyki. Każdy dźwięk zawarty w ich muzyce jest dla nich czymś bardzo osobistym. W dorobku mają dwa projekty każdy zwieńczony płytą.

Piosenka “Moje miasto” promuje miasto Nowy Targ, która powstała dzięki wsparciu władz miasta Nowego Targu oraz sponsorom. Gościnnie w utworze pojawiła się Majka Jeżowska.

 

Muzyka – Beti & Bobass Słowa – Beti & Bobass, Majka Jeżowska

Najnowszą propozycją zespołu jest piosenka “Wakacje”, do której także powstał teledysk.

fot. materiały prasowe

Leave a Reply