Sarsa kolejną polską artystką na Fest Festivalu w Chorzowie (23-24 sierpnia)

„Jutro znowu gonić, biec, latać ponad” – SARSA kolejną polską artystką, która wystąpi w ramach nadchodzącego Fest Festivalu. Wokalistka zaprezentuje się pierwszego dnia imprezy na scenie głównej.

SARSA to kolejna artystka występująca na Fest Festivalu, która sympatię fanów zaskarbiła sobie dzięki udziałowi w programach typu talent show. Furtką do popularności Sarsy okazała się piąta edycja programu „The Voice of Poland”, w którym dotarła półfinału.

fot. materiały promocyjne

Ze względów zdrowotnych była zmuszona zakończyć w nim swój udział, co jednak nie przeszkodziło jej w konsekwentnym rozwoju swojej muzycznej kariery. Artystka publikowała amatorskie nagrania w Internecie, a z biegiem czasu nawiązała współpracę z wytwórnią Universal Music Polska. Dzisiaj Sarsa jest jedną z czołowych polskich artystek, która komponuje muzykę i pisze słowa nie tylko dla siebie, ale również dla innych polskich wykonawców.

Ponad cztery lata temu ukazał się jej debiutancki singiel „Naucz mnie”, który dosłownie opanował stacje radiowe, utrzymując się na pierwszym miejscu listy AirPlay (zestawienia najczęściej granych piosenek w polskich stacjach radiowych) przez 6 tygodni z rzędu. Oryginalna piosenka połączona z przykuwającym uwagę imagem Sarsy zapewniły jej natychmiastową popularność, a teledysk do singla „Naucz mnie” błyskawicznie zyskał miliony wyświetleń (obecnie ponad 56 mln). Wkrótce potem Sarsa wydała swój pierwszy album „Zapomnij mi”, który promowały jeszcze trzy inne single: „Indiana”, tytułowe „Zapomnij mi” oraz „Feel No Fear”. Dwa lata później na sklepowych półkach zagościły „Pióropusze”, a od kilku miesięcy z listy najchętniej kupowanych albumów muzycznych w Polsce nie schodzi trzecia płyta Sarsy pt. „Zakryj”, promowana przez piosenki „Zakryj”, „Carmen” oraz „Tęskno mi”.

Już 23 sierpnia Sarsa zagra na otwarcie pierwszego dnia chorzowskiego Fest Festivalu. W koncertowym repertuarze artystki z pewnością nie zabraknie piosenek ze wszystkich trzech dotychczas wydanych przez nią płyt. Widzimy się pod sceną!

 

Leave a Reply