“Kim chcesz być” – drugi singiel Marcina Łazarskiego

“Kim chcesz być” to drugi singiel z płyty Marcina Łazarskiego “Zaufaj mi”, będący utworem otwierającym krążek. Prosta, męska i emocjonalna opowieść w przestrzennej aranżacji. Tylko u nas premiera tej piosenki! Teledysk został nagrany w formie Lyrics Video.

fot. materiały promocyjne

1 marca ukazała się debiutancka płyta wokalisty pt. “Zaufaj mi”. Pierwszym singlem promującym to wydarzenie była piosenka “Jak wariat”.

Krążek zawiera 11 autorskich kompozycji, napisanych w całości przez wokalistę Marcina Łazarskiego, z czego 10 utworów jest w języku polskim. Album jest mieszanką muzyki pop, indie-pop, bluesa, soulu i muzyki akustycznej.

Piosenka “Kim chcesz być” to poruszająca ballada, z dosyć osobistym przesłaniem.  Nienachalnie zapisana kompozycja odsłania wrażliwość artystyczną Marcina i staje się przekaźnikiem jego emocji. To jedna z ważniejszych chwil na debiutanckiej płycie wokalisty. Niby taki “kortezowy” klimat, ale głos kieruje nas w delikatnie inną stronę. Zdecydowanie warta uwagi piosenka, która doskonale mogłaby odnaleźć się także w rozgłośniach radiowych. Szczególnie wieczorową porą.

W nagraniach płyty udział wzięli: Marcin Łazarski – wokal, chórki, elektronika. Jan Malecha – gitary, gitary akustyczne, ukulele. Kajetan Borowski – instrumenty klawiszowe. Michał Kapczuk – bas, moog. Łukasz Kurek – perkusja. Maciej Stach – realizacja i rejestracja nagrań, miks i mastering . Płyta została nagrana w Studio MAQ Records. Paweł Barczyk – koncepcja graficzna okładki.

Nasza recenzja płyty “Zaufaj mi”:

Marcin Łazarski – “Zaufaj mi”

 

 

Leave a Reply