Klip do utworu “Planets” – Bass Astral x Igo

Prezentujemy animację Tomka Duckiego do utworu “Planets”, który został stworzony w ramach współpracy Bass Astral x Igo i BBC Earth.

Inspiracją do stworzenia utworu stała się historia ukazana w najnowszej serii BBC Earth „Planety”.

Wspólnie z BBC Earth udaliśmy się w podróż do najdalszych zakątków Układu Słonecznego 🚀 Z wyprawy przywieźliśmy Wam nasz najnowszy singiel “Planets”, inspirowany historią planetarnego rodzeństwa, którą możecie zobaczyć w serii „Planety”. Zobaczcie zapowiedź i wbijajcie na Spotify, gdzie czeka na Was pełna wersja utworu. Autorem animacji jest Tomek Ducki z ekipy EGo FILM” – jak informuje Bass Astral x Igo w mediach społecznościowych.

fot. Jacek Poremba

Bass Astral szykuje także swój solowy album.

„Solowy projekt jest dla mnie pretekstem do wyrażania kolejnych warstw mojej duszy. Eksperymentów na jeszcze głębszym poziomie. Możecie spodziewać się muzyki skrajnie wrażliwej, a momentami jeszcze mocniejszej i dzikiej niż dotychczas.”

Na koncie ma wiele sukcesów, występy na największych festiwalach w kraju, poczucie balansu w życiu codziennym, żywy kontakt z kreatywnością oraz niegasnącą radość z tworzenia i występowania.

Ten intymny w formie koncert będzie okazją do usłyszenia nigdy wcześniej nie publikowanego materiału, z jego nadchodzącej, pierwszej solowej płyty: „Techno do Miłości”.

 

Leave a Reply