Daria Zawiałow wystąpi na Fest Festival 2019 w Chorzowie

Daria Zawiałow to kolejna polska wokalistka, którą będą mieli okazję usłyszeć uczestnicy pierwszej edycji chorzowskiego Fest Festivalu. Start imprezy już za trzy tygodnie.

Tej dziewczyny nikomu przedstawiać nie trzeba. Niegdyś uczestniczka telewizyjnych programów „Mam Talent!” i „X Factor”, dzisiaj jedna z najważniejszych, najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych wokalistek młodego pokolenia. Udział Darii Zawiałow w programach typu talent show był tylko małym etapem na jej artystycznej drodze, ponieważ zapewnił jej rozpoznawalność, ale nie okazał się bezpośrednią drogą do muzycznej kariery.

Daria kształciła się muzycznie, próbowała swoich sił w różnych muzycznych przedsięwzięciach, wygrywała konkursy, ale prawdziwym przełomem okazał się dopiero jej udział w 53. Konkursie Piosenki Polskiej w Opolu (2016). Zaprezentowała wówczas swój debiutancki singiel „Malinowy chruśniak”, który był zapowiedzią jej pierwszego albumu i od razu podbił serca słuchaczy.

Nie mniejsze zamieszanie zrobiły dwie kolejne piosenki zapowiadające album „A kysz!”, czyli „Kundel bury” i „Miłostki”. Dziś Daria Zawiałow może pochwalić się dwoma świetnymi płytami i tłumami fanów na swoich koncertach. Obecnie Daria promuje wydany w marcu br. album „Helsinki”, dlatego utworów głównie z tej płyty mogą spodziewać się wszyscy ci, którzy pojawią się na koncercie artystki podczas pierwszej edycji Fest Festivalu. Nie powinno zabraknąć zatem prawdziwie energetycznego „Nie dobiję się do ciebie”, wzruszającej „Szarówki” czy najnowszego singla „Hej hej”.

Fest Festival 2019 odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia 2019 r. na terenie chorzowskiego Parku Śląskiego. Bilety wciąż w sprzedaży:

Bilety

Leave a Reply