“Hibiskus” – premierowy utwór duetu KiŻ

Niedawno pojawił się premierowy utwór zespołu KiŻ. “Hibiskus” – bo taki tytuł nosi piosenka – to napój, który orzeźwia, ma dużo witamin i wprawia w dobry nastrój, czyli tak jak wspomniana przez duet kompozycja.

fot. materiały promocyjne

KiŻ to duet – spontaniczny projekt kocich nut – od mruczenia do miauczenia z pulsującym basem. Tworzą od jesieni 2018, na koncie mają mini EPkę wydaną własnym sumptem. Zespół obecnie jest w trakcie kompletowania materiału na pełną płytę.

Pod koniec maja część nowych kompozycji prezentowana była w programie “Trójka Żąda debiutów” w radiowej Trójce. Muzykę i klipy KiŻ można znaleźć także na YouTube, i na każdym – jak sami mówią – “towarzyszy nam koci duch”.

“Jest lato, jest nowy KwiOTEK!
Bawcie się, kochajcie i odpoczywajcie… my mamy taki zamiar” – tak zaprasza zespół KiŻ do wysłuchania “Hibiskusa”

“Hibiskus” to wytrawna elektronika wsparta charakterystycznym głosem wokalistki. W tekście nie brakuje “przymrużenia oka”, dużo jednak w tym artystycznej swobody i niejednoznaczności. Dobry numer na letnie dni. Napój z hibiskusa działa w tym przypadku odprężająco, ale przede wszystkim smakuje niezwykle dobrze. Zespół zapowiada już kolejne premierowe kompozycje. Do kolejnego singla właśnie powstaje teledysk.

Yoasia – wocal, obrazek
Kłosek – muzyka, produkcja

 

Leave a Reply