Kubi Producent, Żabson & Sapi Tha King. Kontrowersyjny klip do utworu “Pozdro”

Kontrowersyjny utwór “Pozdro” Kubi Producenta powstał we współpracy z Żabsonem i Sapi Tha King. Za klip, który niedawno miał swoją premierę odpowiedzialna jest ekipa HDSCVM.

fot. materiały promocyjne (Sony Music Poland)

„Pozdro” pochodzi z płyty „+18”, która miała premierę 14 czerwca. Pochodzący z Wadowic Kubi Producent nagrał do tej pory dwa projekty z jednym z najbardziej charakterystycznych raperów młodego pokolenia – Bedoesem.

Brzmienie producenta docenili też wykonawcy z absolutnej czołówki, którzy zapraszali go do współpracy, m.in. KęKę, Żabson, Quebonafide, Otsochodzi, Szpaku. Kilka miesięcy temu Kubi ogłosił swój solowy projekt, pisząc na fanpage’u: „(…) moja płyta producencka zniszczy wszystko w pył, a zestawienie gości, jakie się tam znajdzie, zaskoczy każdego”.

Kubi nie pisał na wyrost, a wśród trzydziestu czterech gości, którzy znaleźli się na albumie „+18”, możemy trafić zarówno na najpopularniejszych raperów w Polsce, jak i wschodzące gwiazdy gatunku. – Chciałem na swój album zaprosić ziomków – mówi Kubi Producent. Wśród jego gości znaleźli się m.in. Szpaku, Kaz Bałagane, Otsochodzi, schafter, Gedz, PlanBe, Coals, Solar, KaeN, Borixon, Białas, Malik Montana.

Album „+18” promowały utwory: „Superman” w kolaboracji z Żabsonem i Young Multi, „Bad Boy” z Beteo, ReTo, Siles, „Lifestyle” w składzie: Malik Montana, Borixon i Białas, Malboro z White 2115 oraz „9 żyć”z Otsochodzi, schafterem i PlanBe.

Tracklista “+18”:
1. Superman feat. Żabson, Young Multi

 1. Marlboro feat. White 2115
 2. Pracownik Roku feat. Kaz Bałagane
 3. Mały Świat feat. Major SPZ, Szpaku, Kizo
 4. Miasto feat. VIC, KOSA
 5. Bad Boy feat. Beteo, ReTo, Siles
 6. Salut feat.Alcomindz, Szopen
 7. Kiedy Byłem Mały feat.Kuqe 2115, Blacha 2115, Beteo
 8. 9 Żyć feat.Otsochodzi, Schafter, PlanBe
 9. Nie Zatrzymuj Mnie feat.Kaen, Ptakova, Bezczel
 10. Golem feat. Gedz, Jan-Rapowanie, Solar
 11. Hajs feat. Sapi Tha King, Kuqe 2115, Flexxy 2115
 12. Królowe feat. Zeamsone
 13. Lifestyle feat.Malik Montana, Borixon, Białas
 14. Chemia Miłości feat.White 2115, Adi Nowak
 15. Good Bye feat. Coals
 16. Pozdro feat. Sapi Tha King, Żabson
 17. Introdukcja

 

Leave a Reply