Klip do utworu “Smack” Roberta Cichego w ramach nagrody Męskiego Grania Young

Klip do utworu “Smack” Roberta Cichego powstał w ramach Papaya Young Directors i jest nagrodą dla artysty za zdobycie największej liczby głosów w konkursie Męskie Granie Young.

“Smack” to tytułowy kawałek z płyty muzyka, która 20 marca ukazała się także na winylu.

Przypomnijmy, że w tym roku Robert został nagrodzony Fryderykiem w kategorii Album Roku Blues / Country. Jako laureat tej kategorii otrzymał dwie statuetki – dla wykonawcy oraz za produkcję.

fot. Bartosz Kuśmierski Photography

Robert Cichy to gitarzysta, kompozytor, producent, a nawet wokalista. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Jego kompozycje znajdziecie m.in. na płytach Piotra Zioły, Marceliny, Julii Pietruchy. A jego samego usłyszycie w piosenkach Ani Dąbrowskiej, Moniki Brodki, czy też Ani Rusowicz.

Przed laty tworzył ciekawy projekt June. Teraz przyszła kolej na jego w pełni solowe działania muzyczne. W lutym 2018 ukazała się jego płyta pt. “Smack”.

 

Muzyka i tekst: Robert Cichy Produkcja muzyczna: Robert Cichy Miks: Robert Cichy, Dj Eprom Mastering: Dj Eprom Wokale, chórki, gitary akustyczne, banjo, bałałajka, bas, programowanie, violin bow: Robert Cichy

Leave a Reply