Daria Zawiałow, Ralph Kaminski i Schafter w specjalnym projekcie

Ruszamy z najnowszą, muzyczną odsłoną projektu dla talentów! Daria Zawiałow, zaprosiła do współpracy dwóch młodych, uzdolnionych artystów – Ralpha Kaminskiego i Schaftera. Efektem tej niezwykłej współpracy jest wspólnie nagrana piosenka „Czy Ty słyszysz mnie?” i wyjątkowy teledysk, a hasło przewodnie to statement Talent is not a crime.

Tym utworem artyści zwracają się do wszystkich niepokornych, zdolnych ludzi, którzy podążają za swoim talentem i mają odwagę być inni!

Piosenka „Czy Ty słyszysz mnie?” powstała w ramach najnowszej odsłony projektu Talents i została stworzona przez Darię Zawiałow oraz Michała Kusha z udziałem Ralpha Kaminskiego i Schaftera. To jedyne w swoim rodzaju połączenie wyjątkowych osobowości i różnych stylów muzycznych! A wszystko po to, żeby pokazać młodym, zdolnym ludziom, że nie są sami i jak ważne jest „by nie odpowiadać „zakopałem” na pytanie, co zrobiłem z darem”.

Piosence towarzyszy klip, wyreżyserowany przez Krzysztofa Grajpera ze zdjęciami Wojciecha Zielińskiego. Akcja teledysku dzieje się w szkole, bo to tam najczęściej młodzi ludzie odkrywają w sobie nowe talenty, które nie zawsze są rozumiane i akceptowane przez innych. Razem z artystami wracamy do szkolnych lat, by pokazać, że miarą prawdziwego talentu nie zawsze jest popularność, tylko oryginalność i indywidualizm. Artyści, biorący udział w projekcie, chcą oddać głos tym wszystkim niepokornym, zadziornym ludziom, którzy bez względu na opinie otoczenia podążają pod prąd za swoją pasją i mają odwagę być inni! Częścią projektu jest również sesja zdjęciowa, zrealizowana w szkole przez fotografa Kamila Kotarbę.

Pamiętam, że byłam odważnym dzieckiem, które miało też w sobie sporo brawury – mówi Daria Zawiałow – Mimo to nie zawsze było łatwo. W ramach projektu chcieliśmy zrobić coś dla tych młodych ludzi, którzy walczą o swoje i nie przejmują się opiniami innych. Chodziło nam o to, żeby zostali oni usłyszani. Tą piosenką i klipem przybijamy im piątkę i pokazujemy, że siła tkwi w ich zadziorności i oryginalności!

Projekt Talents to inicjatywa, której celem jest wspieranie młodych polskich artystów, a wybór zaproszonych do niej muzyków nie był przypadkowy. To indywidualiści, którzy podbili polską scenę muzyczną, a ich wspólnym mianownikiem jest ogromny talent i pasja! Tym projektem chcemy pokazać, że wielki talent nie zawsze idzie w parze z akceptacją otoczenia i popularnością. – mówi Katarzyna Węsławowicz, Area Head of Marketing – Wierzymy w to, że ważna jest odwaga do podążania za swoją pasją bez względu na opinie innych. Takich ludzi mocno wspieramy. I właśnie tacy są artyści, których zaprosiliśmy do współpracy.

 

Leave a Reply