Adam Bień z piosenką “Twój Świat” i zapowiedzią płyty

Adam Bień prezentuje piosenkę “Twój Świat”, która jest zapowiedzią jego debiutanckiej płyty. Premiera albumu już jesienią tego roku.

Singiel “Twój Świat” opowiada o relacjach dwojga ludzi zupełnie inaczej patrzących na pojęcie miłości i wierności. Utwór utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce muzyki elektronicznej. Przestrzenne brzmienia elektroniki i wyjątkowy głos i melodia tworzą pięknie opisaną muzycznie historię. Emocjonalność w melodii i śpiewie oraz barwa głosu Adama Bienia dają wyrazisty charakter piosenki.

fot. materiały prasowe

Najnowszy singiel promuje zbliżającą się premierę pierwszej płyty artysty. Premiera- jesień 2019.

Adam Bień – wokalista, muzyk, kompozytor, autor, pedagog. Urodzony w Olkuszu artysta od lat związany jest jako muzyk sesyjny z wieloma gwiazdami polskiego show biznesu, m.in. Marysia Starosta, Mieczysław Szcześniak, Tatiana Okupnik, Michał Szczygieł, Saszan, Krzysztof Kiliański, Ewa Bem, Olga Szomańska, Włodzimierz Korcz,

Laureat wielu konkursów i festiwali: Droga Do Gwiazd (TVN), Szansa Na Sukces (TVP), FETUS (Festiwal Twórczości Studenckiej – Katowice)  Rock Fest Frankfurt Am Main (Reprezentując Polskę artysta zajął pierwsze miejsce). Wiele lat związany ze sceną musicalową i największymi produkcjami w kraju: Metro (Studio Buffo) Chicago (Teatr Komedia) Kwiaty We Włosach (TVN produkcja). Adam Bień zagrał także epizod w najnowszym filmie Patryka Vegi – Kobiety Mafii 2 i cały czas poszerza działania w dziedzinie aktorstwa, filmu a także muzyki filmowej. Jest także szanowanym pedagogiem muzycznym uczącym w prywatnej szkole muzycznej w Warszawie. Muzyk sumiennie pracuje na sukces własnych piosenek.

 

Leave a Reply