Dawid Okoński z premierowym utworem “Nowy czas”

Debiutujący wokalista Dawid Okoński prezentuje pierwszy singiel pt. “Nowy czas”. Słoneczna propozycja na jesienny czas. Piosenka zapowiada EPkę, która ukaże się na początku 2019 roku.

Dawid Okoński – młody muzyk pochodzący z Bydgoszczy. Wokalista, saksofonista oraz autor tekstów. Student Wydziału Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Poprzez śpiewanie oraz swoje utwory chciałby przekazać ludziom prawdziwe pozytywne emocje, aby w tej szarej codzienności i ciągłej bieganinie słuchacze chociaż na chwilę ustali i otworzyli się na muzykę. Dawid uważa że muzyka jest ostoją dla duszy i serca.

Debiutancki singiel pt. “Nowy czas” jest to utwór zapowiadający debiutancką EP-ke której premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2019 roku. “Nowy czas” to lekki, pozytywny pop – rockowy kawałek.

Kompozytorem utworu jest Bartosz Hoppe a tekst napisał Dawid Okoński. Aranżację utworu opracował zespół muzyków przyjaciół którzy współpracują obecnie przy solowym projekcie wokalisty.


Wokal: Dawid Okoński
Fortepian: Bartosz Hoppe
Gitara elektryczna – Michał Maćkiewicz
Gitara basowa – Piotr Klimek
Perkusja – Adrian Trepka
Chórki – Karen Kucharska

Leave a Reply