“Mówią mi” IGO kolejnym singlem z płyty “Albo Inaczej 2”

„Mówią Mi” to kolejny singiel promujący album “Albo Inaczej 2”. Tym razem główną rolę odgrywa tutaj Igo, wokalista znany z bardzo popularnego w ostatnim czasie duetu Bass Astral &Igo, reinterpretujący klasyczne nagranie hip-hopowego duetu Grammatik.

fot. materiały promocyjne (P.Zanio)

Klip do „Mówią Mi” to szczególny projekt, zrealizowany w Zakładzie Poprawczym w Studzieńcu, a główną rolę odgrywają sami wychowankowie. Tak opisują pracę nad obrazem jego twórcy z Makata Studio:

“Każdy z wychowanków ma swoją historię. Nikt nie znalazł się tam przez przypadek. To młodzi ludzie, którzy szukają drogi i własnego miejsca w świecie. Stali się oni bohaterami i twórcami teledysku do utworu „Mówią mi” zinterpretowanego przez Igo w ramach projektu Albo Inaczej 2.

Większość materiału została nakręcona przez chłopaków podczas warsztatów filmowych prowadzonych przez reżyserkę Patrycję Polkowską. Pokazali nie tylko przestrzeń, w której żyją. Podczas zwracania kamer na siebie chłopaki złapali w obiektywie, to co najważniejsze – przyjaźń, młodość, radość życia, nadzieję”.

Albo Inaczej 2” to album wypełniony nowymi wersjami klasyków polskiego hip-hopu w wykonaniu najciekawszych wokalistów współczesnej sceny. Już 2 listopada będziemy mogli usłyszeć ich na żywo. W Teatrze Muzycznym Roma, swoje interpretacje wyśpiewają m.in. Krystyna Prońko, Justyna Święs, Krzysztof Zalewski, Ten Typ Mes, Fismoll i wielu innych.

26 października premierę ma winylowe wydanie albumu “Albo Inaczej 2”.

Pełna tracklista poniżej:

Strona A:

1. „Nie mamy skrzydeł” wyk. Piotr Zioła (tekst Miuosh)

2. „Mogę wszystko” wyk. Natalia Nykiel (tekst Sokół)

3. „Gdyby miało nie być jutra” wyk. Mrozu (tekst Pezet)

4. „Nic” wyk. Daria Zawiałow (tekst W.E.N.A.)

5. „Sznurowadła” wyk. Fismoll (tekst Fisz)

6. „Chodź ze mną” wyk. Ralph Kaminski (tekst Eldo)

Strona B:

7. „Czerwona sukienka” wyk. Justyna Święs (tekst Fisz)

8. „Złe nawyki” wyk. Monika Borzym (tekst 2cztery7)

9. „Mówią mi” wyk. Igo (tekst Grammatik)

10. „Ile mogę?” wyk. Rosalie. (tekst Te-Tris)

11. „Chwila” wyk. Krzysztof Zalewski (tekst Numer Raz)

12. „Chwile ulotne” wyk. Monika Borzym, Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Fismoll, Igo, Ralph Kaminski, Piotr Zioła (tekst Paktofonika)

Teledysk zrealizowany przez wychowanków Zakładu Poprawczego w Studzieńcu. Reżyseria: Patrycja Polkowska Zdjęcia: Jakub Stolecki / Point of you Produkcja: Janek Szczeniowski, Agata Wiśniewska, Julia Szewczyk / Makata

Leave a Reply