Ostatni singiel Darii Zawiałow z płyty “Helsinki”

„Helsinki” to ostatni singiel Darii Zawiałow pochodzący z albumu o tym samym tytule. Teledysk został nagrany podczas wizyty wokalistki w stolicy Finlandii.

“Oto i on! Teledysk do „Helsinek”. Upichcony rok temu w Helsinkach. Zwróćcie uwagę proszę na to jak opanowałam umiejętność robienia tak zwanej „gwiazdy” – doceńcie. Od dziś „Helsinki” to nasz singiel – taka niespodzianka. To już ostatni singiel z tego albumu – tym razem to pewne info hehe.” – jak informuje Daria w mediach społecznościowych.

fot. Piotr Porębski

Ze wszystkich miast na świecie wybrała stolicę Finlandii. „Helsinki” to tytuł albumu Darii Zawiałow, z którym artystka wraca po dwóch latach od znakomitego debiutu. – “Helsinki są bajkową krainą mojej wyobraźni. Miejscem tajemniczym, magicznym, niedopowiedzianym, humorystycznym, filozoficznym.

 

I wszystkim po trochu – kojarzą mi się z miastem skutym lodem, ale też z jednym z najbardziej zielonych, otoczonych gęstą siecią wód miejsc Europy. Z innej strony, Helsinki to azyl, do którego można uciec przed otaczającym światem, złymi emocjami, toksycznymi relacjami, obłudą. To przestrzeń dystansu, która mogłaby mnie bardzo inspirować do tworzenia” – mówi artystka.

“Nie tracę kontaktu z rzeczywistością” – nasza rozmowa z Darią Zawiałow

Dodaj komentarz