Andrzej Smolik z Orkiestrą Orkiestr podczas ostaniego koncertu Męskiego Grania’19

Przed nami ostatni koncert zwieńczający jubileuszową 10. trasę Męskiego Grania. Wydarzenia uświetni – podobnie jak podczas sobotniego koncertu w Warszawie – wyjątkowa ORKIESTRA ORKIESTR pod kierownictwem ANDRZEJA SMOLIKA. W składzie tej supergrupy znalazło się, aż 17 wokalistów aby jeszcze raz wykonać wszystkie single z dziesięciu edycji Męskiego Grania. To prawdziwa muzyczna gratka.

Newsy 19 sierpnia 2019

Kwiat Jabłoni wystąpi na Fest Festivalu w Chorzowie (23-24 sierpnia)

Kilka tygodni temu, kiedy wszyscy myśleli, że lista polskich wykonawców chorzowskiego Fest Festivalu została już definitywnie zamknięta, organizatorzy wydarzenia niespodziewanie ogłosili kolejnych artystów. Skład festiwalu poszerzył się wówczas m.in. o młodziutki duet folkowo-popowy Kwiat Jabłoni.

Newsy 19 sierpnia 2019

Zespół FTS powraca z nowym singlem “Platynowy byt”

W sierpniu 2019 roku zespół FTS (Fairy Tale Show) wydał nowy singiel „Platynowy byt” zwiastujący nowy, dojrzalszy i bardziej artystyczny rozdział działalności zespołu.

19 sierpnia 2019

“Nadejdzie lepszy czas” – nowa płyta Patrycji Kamoli

Wokalistka i kompozytorka Patrycja Kamola promuje swoją płytę pt. “Nadejdzie lepszy czas”.  Tytułowy utwór to najnowszy singiel wokalistki, do którego powstał teledysk.

19 sierpnia 2019

25 lat na scenie – Agnieszka Chylińska w trasie “Warto było szaleć tak!”

25 lat na scenie, 5 płyt wydanych z zespołem O.N.A., 4 albumy solowe, mnóstwo nagród i koncertów… Agnieszka Chylińska świętuje jubileusz pracy artystycznej specjalną trasą koncertową, która obejmie kilkanaście miast.

18 sierpnia 2019

“Szaleniec” – nowy singiel Swiernalisa i Michała Kmieciaka

Michał Kmieciak i Swiernalis prezentują swój najnowszy singiel pt. “Szaleniec” jako uroczyste zakończenie współpracy ambasadorskiej z projektem My Name Is New. Artyści reprezentujący na co dzień odmienne nurty muzyczne, stworzyli wspólnie poruszający utwór o bolesnej miłości.

18 sierpnia 2019

“Kosmiczne energie” Ralpha Kaminskiego

„Kosmiczne Energie” to utwór, który rozpoczyna nową podróż Ralpha Kaminskiego i zapowiada jego drugi album. Do piosenki powstał teledysk.

18 sierpnia 2019

“Intro” kolejnym singlem z nowej płyty Pezeta

Po 7 latach od premiery ostatniej płyty Pezet – jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce – ogłasza premierę nowego albumu pt. “Muzyka współczesna”. Płyta na sklepowych półkach pojawi się 27 września, a już dziś można obejrzeć teledysk do najnowszego singla pt. “Intro”.

18 sierpnia 2019

“Płyń jak rzeka” – piosenka w wykonaniu Beaty Kozidrak do filmu animowanego

Beata Kozidrak przenosi się do świata baśni. Wszystko za sprawą przebojowej animacji „Playmobil. Film”, w której artystka użycza głosu jednej z bohaterek.

18 sierpnia 2019

Edyta Górniak i Gromee we wspólnym utworze „Król”

Edyta Górniak i Gromee nagrali wspólny utwór – „Król”. Piosenka miała swoją premierę podczas Top of the Top Festivalu w Sopocie.

17 sierpnia 2019

Łódź on Fire – Daniel Spaleniak & Friends

Daniel Spaleniak jest jedynym Polakiem, którego twórczość tak mocna zagościła w amerykańskich produkcjach filmowych. W ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur Spaleniak pojawi się w Fabryce Sztuki w Łodzi, 13 września, by z zaproszonymi gośćmi: Melą Koteluk, Misią Furtak, Hanią Rani czy Kasią Kowalczyk zagrać najlepsze utwory ze swoich czterech płyt.

17 sierpnia 2019