Happysad prezentuje nową wersję utworu “My się nie chcemy bić”

Utwór “My się nie chcemy bić” zespołu Happysad znany jest z płyty “Mów mi dobrze”. Teraz piosenka doczekała się nowej wersji, nagranej z okazji 20 lecia grupy.

Newsy 30 lipca 2021

Michał Rudaś i jego premierowy utwór “Naprawdę jesteś”

“Naprawdę jesteś” to najnowszy autorski utwór Michała Rudasia, który wokalista stworzył i nagrał po kilkuletniej przerwie wydawniczej. Do piosenki powstał wyjątkowy, animowany teledysk.

Newsy 30 lipca 2021

Andrzej Dąbrowski z nową odsłoną utworu “My Way”

“My Way” to znany szlagier, który wykonywał, m.in. Frank Sinatra. Teraz doczekaliśmy się kolejnej odsłony tego utworu w wykonaniu Andrzeja Dąbrowskiego. Opracowania muzycznego podjął się Piotr Baron.

30 lipca 2021

Polska płyta w 9 miesięcy. Pozory prezentują nowy singiel – “Oczy”

Wszystko idzie zgodnie z planem. Zespół Pozory prezentuje kolejny premierowy singiel. Do utworu “Oczy” powstał teledysk, a sama propozycja to już kolejna odsłona ich debiutanckiej płyty, która ukaże się jesienią tego roku.

30 lipca 2021

Debiuty i premiery podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Kto wystąpi?

Wiemy już, kto wystąpi w konkursach Debiuty i Premiery podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Podczas wrześniowych koncertów wystąpi po 10 wykonawców. Festiwal odbędzie się w dniach od 3 do 6 września 2021 roku.

Startuje 27th Pol’and’Rock Festival! Kto wystąpi?

Pol’and’Rock Festival po raz pierwszy organizowany jest na terenie byłego lotniska Makowice – Płoty (woj. zachodniopomorskie). Impreza rozpocznie się 29 lipca, a całość zakończy się w późnych godzinach nocnych z 31 lipca na 1 sierpnia.

“Dreszcz”, czyli nowy singiel Mirka i Magdaleny Czyżykiewicz

“Dreszcz” to już czwarty singiel promujący wspólny album Mirka i Magdaleny Czyżykiewicz. Utwór doczekał się także teledysku, idealnie pasującego do obecnej pory roku.

29 lipca 2021

Reedycja płyty “Kocham jutro” Michała Bajora

30 lipca pojawi się w sprzedaży reedycja płyty “Kocham jutro” Michała Bajora. Album ukazał się pierwotnie w 2000 roku.

29 lipca 2021

BlackKay prezentuje utwór “Deep Blue” [RECENZJA]

“Deep Blue” to kolejny premierowy utwór wokalistki rockowej Kasi BlackKay Bieńkowskiej. Tym razem jest to także zapowiedź płyty artystki zatytułowanej “Aquarius”.

29 lipca 2021

Beata Kozidrak z koncertami w ramach “Lata na Pradze” [RELACJA]

W dniach 18-20 lipca 2021 roku, Beata Kozidrak z zespołem Bajm dała trzy koncerty w ramach “Lata na Pradze”. W tym roku warszawska Praga ponownie stała się koncertowym sercem miasta.

Mary Komasa powraca z nowym sensualnym utworem “Pull Me Up”

„Pull Me Up” to pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa Mary Komasy. Do utworu powstał teledysk kręcony na trzech kontynentach.

28 lipca 2021