Taco Hemingway, OKI, Otsochodzi, Young Igi i CatchUp w gwiazdorskim singlu!

Wszystko wskazuje na to, że wiosna 2023 będzie stać pod znakiem club2020. O gwiazdorskim artystów mówi się od showcase’u w gdańskim B90. Brawurowo zrealizowany singiel “club2020” to efekt współpracy raperów – Taco Hemingway, OKI, Otsochodzi, Young Igi i CatchUp.

Newsy 10 grudnia 2022

Urbański z drugim singlem “The Cycler” z soundtracku dla metaversu Everdome

Wojciech Urbański, kompozytor i producent muzyczny, opublikował drugi singiel składający się na ścieżkę dźwiękową dla wirtualnego świata Everdome.

Newsy 10 grudnia 2022

Album II Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej im. Stanisława Moniuszki [RECENZJA]

W tym roku ukazał się album z II Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej wydany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. W listopadzie rozpoczął się także nabór do kolejnej edycji tego konkursu.

10 grudnia 2022

“Beatbox stanowi integralną część moich numerów i jestem z tego dumny” – Muzaman [WYWIAD]

“.niceguy” to tytuł premierowego mini albumu (EP) Muzamana, na którym znajdziemy połączenie beatboxu i elektroniki. Gościnnie na płycie pojawili się Prykson Fisk, Krapka, Alicja Sobstyl (Artificialice), Katya Stelmashchuk i Verø. Z okazji premiery tego wydawnictwa zadaliśmy artyście kilka pytań.

10 grudnia 2022

“Korzenie i skrzydła”, czyli Miuosh i Natalia Kukulska dla SOS Wioski Dziecięce

Natalia Kukulska, wokalistka, autorka tekstów i muzyki oraz raper, kompozytor i producent muzyczny Miuosh połączyli swoje dwa muzyczne światy, by stworzyć utwór “Korzenie i skrzydła”.

9 grudnia 2022

Dominika Czajkowska z debiutanckim albumem “Północ”

“Północ” to debiutancki album śpiewającej pianistki – Dominiki Czajkowskiej, którego recenzja wkrótce pojawi się na naszym portalu.

9 grudnia 2022

“Czułam, że każde słowo wyrywa mi się z głębi serca” – Yaga Kowalik [WYWIAD]

Yaga Kowalik, jedna z najbardziej wyrazistych przedstawicielek piosenki francuskiej w Polsce wydała nowy singiel. Utwór „J’arrive” to cover piosenki autorstwa Jacquesa Brela, który jest osobistym manifestem artystki przeciwko złu. Zapraszamy na nasz wywiad z wybitną wokalistką.

9 grudnia 2022

RGG – “Endorfina” [RECENZJA]

18 listopada ukazał się nowy album wyjątkowego tria jazzowego – RGG. Album nosi tytuł “Endorfina”. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją tego wydarzenia.

9 grudnia 2022

IVVA – “This Album Does Not Exist” [RECENZJA]

Warszawska wokalistka Aga Masny tworząca jako IVVA wydała mini album “This Album Does Not Exist”. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją tego wydarzenia.

9 grudnia 2022

Paweł Jabłoński z emocjonalnym utworem “Malutka nas kupiła” [RECENZJA]

Paweł Jabłoński nagrał wyjątkową piosenkę dla córki z okazji jej roczku. Utwór nosi tytuł “Malutka nas kupiła”.

9 grudnia 2022

Patty Gee odkrywa magię świąt. Posłuchaj singla “Dzień jak ten” [PREMIERA]

Święta coraz bliżej, a bożonarodzeniową atmosferę podgrzewa najnowszy singiel Patty Gee „Dzień jak ten”. Do utworu powstał teledysk.

8 grudnia 2022