Plastic powraca z nowym utworem i zapowiedzią płyty

Singiel “U Gonna Love It” zapowiada czwarty album PLASTIC – formacji, która od lat konsekwentnie tworzy swój własny muzyczny przekaz. To zespół i duet producencki, który tworzą Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski. Płyta ukaże się za kilka miesięcy.

Newsy 23 maja 2019

Premierowa propozycja zespołu Chillove

“ElektroNike” to premierowa propozycja Chillove. Nowy utwór powstał w wyniku współpracy z Łukaszem Damrychem i Szymonem Barabachem.

Newsy 23 maja 2019

Maciej Miecznikowski & Leszcze z piosenką “Studniówka” w Premierach KFPP OPOLE 2019

Maciej Miecznikowski & Leszcze wracają z nowym singlem – „Studniówka“. Utwór zostanie wykonany podczas koncertu Premiery 56. KFPP OPOLE 2019.

23 maja 2019

Torture of Hypocrisy pracuje nad nowym albumem

Zespół Torture of Hypocrisy rozpoczął pracę nad nowy albumem studyjnym. Od premiery ostatniej płyty warmińsko-mazurskiej formacji metalowej minęły już 3 lata.

23 maja 2019

“Nie ma rady na miłość” premierową piosenką Moniki Kuszyńskiej

„Nie ma rady na miłość” Moniki Kuszyńskiej to piosenka stworzona na konkurs premier Festiwalu w Opolu 2019. Jest jednocześnie zapowiedzią nowej płyty wokalistki, która ukaże się wkrótce.

22 maja 2019

Zespół HALO prezentuje utwór “Słoń”

“Słoń” to już kolejny utwór rockowego zespołu Halo, którego wokalistką jest Patrycja Kosiarkiewicz. Wkrótce poznamy kolejne premierowe piosenki, które znajdą się na debiutanckiej płycie grupy.

22 maja 2019

Jan Kanty Pawluśkiewicz – “Pieśń Doliny Jozafata (Antologia)”

Po kilkuletniej przerwie ukazała się dwunasta płyta z cyklu „Antologia”. Oratorium „Pieśni Doliny Jozafata” jest zapisem koncertu zorganizowanego z okazji 50. rocznicy pracy artystycznej Jana Kantego Pawluśkiewicza, który odbył się w 2017 roku. Poznajcie naszą recenzję tego albumu, który ukazał się pod naszym patronatem medialnym.

22 maja 2019

Zespół Lumpeks zwycięzcą na Festiwalu Folkowym Nowa Tradycja 2019

Zespół Lumpeks otrzymał Grand Prix w Konkursie Muzyki Folkowej 22. Festiwalu Folkowego Polskiego Radia Nowa Tradycja.

22 maja 2019

Kminek powraca z nowymi utworami i zapowiedzią EPki

„V5” – taki tytuł nosi EP zespołu Kminek, która ukaże się 24 maja. Dwa utwory z tego wydawnictwa miały już jednak swoją oficjalną premierę w mediach.

22 maja 2019

Happysad powraca i zapowiada nowy album [PREMIERA]

“Cały” to premierowa piosenka Happysad, która zapowiada ósmą płytę zespołu. Utwór powstał w kwietniu 2018 roku podczas obozu kompozycyjnego w Cisnej.

21 maja 2019

Jamal prezentuje drugi singiel “Król życia”

 Jamal zaprezentował drugi singiel zatytułowany „Król życia”. Utwór pochodzi z nadchodzącego albumu „Czarny Motyl”, którego premiera odbędzie się już 31 maja, nakładem Wydawnictwa Agora.

21 maja 2019