Patrycja Markowska z premierowym albumem i nowym singlem “Kieszenie”

Wraz z premierą albumu “Wilczy pęd”, Patrycja Markowska przedstawia premierowy singiel „Kieszenie”, który zaśpiewała w duecie z Grzegorzem Markowskim. Do utworu powstał klip.

Newsy 23 maja 2022

Miuosh x Zespół Śląsk z albumem koncertowym. Posłuchaj utworu “Utopiec” z udziałem Beli Komoszyńskiej

10 czerwca pojawi się album z rejestracją koncertu związanego z projektem “Pieśni współczesne”. Wydawnictwo MIUOSH x ZESPÓŁ ŚLĄSK – “Pieśni współczesne live at Cavatina Hall” to kolejny element niepowtarzalnej układanki muzycznej. Utworem promującym to wydarzenie jest “Utopiec” z gościnnym udziałem Beli Komoszyńskiej.

Newsy 23 maja 2022

Almira – “Odwilż” [RECENZJA]

“Odwilż” to premierowy mini album Almiry, który ukazał się 20 maja. Jednocześnie w sieci pojawił się teledysk do nowego singla “Znikam”. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją EPki.

23 maja 2022

Rogucki gościnnie w kawałku “Narcys” Fabijańskiego

“Narcys” to kolejny singiel z płyty ”Cukier” Fabijańskiego. W kawałku gościnnie pojawił się Piotr Rogucki.

23 maja 2022

Niedzielna podróż z Lanberry

Lanberry konsekwentnie prezentuje nowe piosenki, które pokazują kolejne odsłony jej nowej, artystycznej drogi. “Niedziela” to najnowsza propozycja wokalistki.

22 maja 2022

Lubelski zespół Na Tak powraca z albumem “Trzymaj się”

13 maja do sprzedaży trafiła czwarta płyta w dorobku lubelskiej grupy Na Tak zatytułowana „Trzymaj się”.

22 maja 2022

Nieme Kino – “Nieoczywistość” [RECENZJA]

12 maja 2022 to data premiery nowej płyty poznańskiego zespołu Nieme Kino zatytułowanej “Nieoczywistość”. Czy to najbardziej jesienny album tej wiosny? Poznajcie naszą recenzję tego wydarzenia.

22 maja 2022

GRAVITY z nowym utworem. Posłuchaj singla “What Happened to Our Love?” [RECENZJA]

“What Happened to Our Love?” to najnowszy singiel zespołu rockowego GRAVITY, który swoją premierę miał 16 maja. Do utworu powstał teledysk.

22 maja 2022

Kaja Gniecioszek prezentuje nowy utwór “Głowa do góry”

“Głowa do góry” to nowy utwór młodej wokalistki Kai Gniecioszek, do którego powstał teledysk. Słowa do tej propozycji napisał Marek Dutkiewicz, a muzykę skomponował Marcin Nierubiec.

22 maja 2022

Marek Kościkiewicz z nową wersją utworu “Statki na niebie”

“Statki na niebie” zespołu De Mono doczekały się innej odsłony. Nową wersję jednej z najbardziej znanych piosenek zaprezentował Marek Kościkiewicz. Zapowiada planowaną na jesień trasę koncertową z okazji 35-lecia pracy twórczej muzyka i autora tekstów.

21 maja 2022

Światłocienie prezentują nowy utwór “Ulica Szarlatanów” do wiersza K. I. Gałczyńskiego

Światłocienie to zespół wykonujący własne kompozycje do wierszy polskich poetów. Ich najnowszym singlem jest interpretacja wiersza ”Ulica Szarlatanów” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

21 maja 2022