“Jesteś pragnieniem” nowym singlem zespołu Sorry Boys

“Jesteś pragnieniem” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album Sorry Boys, który ukaże się wiosną tego roku.

Newsy 21 lutego 2019

Zapowiedź płyty zespołu 6BM

3 marca ukaże się debiutancka płyta zespołu 6BM pt. „NEOPHOBIA”, nad którą objęliśmy patronat medialny. Album pojawi się w formie fizycznej oraz cyfrowej.

Newsy 21 lutego 2019

Pola Chobot & Adam Baran z piosenką “Strach”

“Strach” to pierwszy singiel promujący debiutancką płytę Poli Chobot & Adama Barana, która pojawi się w maju. Do piosenki powstał też wyjątkowy klip.

21 lutego 2019

Legendarny koncert Chopin – Witold Małcużyński po raz pierwszy na płycie

W piątek 22 lutego br. do sprzedaży trafi wyjątkowa płyta Polskiego Radia Chopin – Witold Małcużyński „The Legendary Wawel Castle Recital. Kraków / Cracow 1959″. Album jest zapisem legendarnego występu artysty na Zamku Królewskim na Wawelu, który odbył się 60 lat temu.

21 lutego 2019

Mikromusic z Dolnej Półki

18 lutego odbyła się premiera zaskakującej wersji singla „Koniec zimy” zespołu Mikromusic, która oryginalnie jest rytmiczną, utrzymana w latach 80-tych  piosenką. Tutaj możemy usłyszeć ją w wersji ballady jazzowej z przepiękną solówka zagraną na flugelhornie przez Adama Lepkę.

20 lutego 2019

Organek z nowym utworem “Niemiłość” i zapowiedzią reedycji płyty “Czarna Madonna”

Piosenka “Niemiłość” zapowiada reedycję płyty Organka “Czarna Madonna”, której premiera planowana jest na 29 marca. Dwupłytowy album, zawierać będzie dodatkowo pięć nowych utworów.

20 lutego 2019

“Moje pismo” Bownika początkiem nowego projektu

“Moje pismo” to pierwszy singiel z nadchodzącej, czwartej płyty Bownika i początek serii video.

20 lutego 2019

WASIO prezentuje nowy singiel “Bądź”

Piosenka  “Bądź” to drugi singiel WASIO zapowiadający debiutancki album “SAM”. W teledysku wystąpili aktorka Anna Smołowik i muzyk Olaf Deriglasoff, a klip wyreżyserował Aleksander Wilk.

20 lutego 2019

Lao Che – “Prąd stały / Prąd zmienny”

25 stycznia premierę miała reedycja długo niedostępnego albumu Lao Che – “Prąd Stały / Prąd Zmienny”.  Po raz pierwszy płyta dostępna jest również na winylu. Z tej okazji pragniemy przedstawić Wam naszą recenzję tego krążka.

19 lutego 2019

Neal Cassady z nowym singlem “Wait For Summer” [PREMIERA]

Nowy singiel “Wait For Summer” krakowskiej grupy Neal Cassady jest już ostatnim utworem promującym wydany w ubiegłym roku album “Later Than You Think”.

19 lutego 2019

Trasa koncertowa Marceliny [Fotorelacja Łódź]

16 lutego w łódzkim klubie Soda Underground wystąpiła Marcelina. Koncert był jednym z przystanków na zimowej trasie koncertowej wokalistki pt. “Koniec wakacji”.