Administratorr Electro prezentuje lyric video do piosenki “Nie stać mnie”

Nowym singlem z najnowszej płyty zespołu Administratorr Electro została piosenka “Nie stać mnie”, do której powstało lyric video. Album “Przemytnik” ukazał się pod naszym patronatem pod koniec września. Wkrótce nasza rozmowa z liderem grupy Bartoszem Marmolem.

Newsy 18 października 2018

Bovska prezentuje kolejny singiel z teledyskiem z płyty “Kęsy”

Ostatnie tygodnie to dla Bovskiej prawdziwy maraton. 5 października światło dzienne ujrzał trzeci studyjny album wokalistki zatytułowany „Kęsy”. Premierze albumu towarzyszył singiel o tym samym tytule. Wkrótce nasza rozmowa z Bovską, a póki co obejrzyjcie nowy teledysk do piosenki “XYZ”. I sprawdźcie gdzie możecie wybrać się na koncert.

Newsy 18 października 2018

Zespół Smutne Piosenki prezentuje drugi singiel z ich debiutanckiej płyty

Grupa Smutne Piosenki prezentuje teledysk do nowego singla pt. “Dziki ogród”. Utwór promuje debiutancką płytę pod tym samym tytułem.

18 października 2018

Nowy singiel Beyond The Event Horizon i początek trasy koncertowej

W sieci pojawił się nowy singiel poznańskiego Beyond The Event Horizon promującego mini-album „FAR”. Jednocześnie zespół rusza w trasę koncertowej.

17 października 2018

“Na nowej płycie zawarta jest raczej dobra energia i zabawa” – rozmowa z Marceliną

Długo wyczekiwana płyta Marceliny to wpadające w ucho, melodyjne, gitarowe piosenki wzbogacone tym razem elektronicznymi brzmieniami charakterystycznymi dla producenta płyty Kuby Karasia (The Dumplings).

17 października 2018

“Kosmos” debiutanckim singlem Andrzeja Mrozka

Prezentujemy debiutancki singiel Andrzeja Mrozka pt. “Kosmos”, który zapowiada nagraną wspólnie z Duitem pierwszą EPkę muzyka.

17 października 2018

Varius Manx z nowym singlem z płyty “ENT”

Varius Manx i Kasia Stankiewicz zapraszają do obejrzenia pierwszego z cyklu wideo, opartego na nagraniach studyjnych i niesamowitych wizualizacjach, utrzymanych w stylistyce najnowszej płyty “ENT”.

17 października 2018

Mikromusic prezentuje ostatni singiel z teledyskiem z płyty “Tak mi się nie chce”

“Pieśń Panny IV” to ostatni singiel z wydanej w ubiegłym roku płyty “Tak mi się nie chce” zespołu Mikromusic. Do piosenki powstał filmowy teledysk.

16 października 2018

Ranking 10. piosenek Edyty Bartosiewicz i zapowiedź nowego utworu

Z okazji zbliżającej się premiery nowej piosenki Edyty Bartosiewicz pt. “Lovesong”, przygotowaliśmy ranking 10. najważniejszych utworów wokalistki. Przypomnijmy, że ostatnia jak dotychczas płyta Edyty “Renovatio” ukazała się w 2013 roku.

16 października 2018

Pierwsza anglojęzyczna płyta Grzegorza Turnaua z… coverami

“Bedford School” to pierwsza anglojęzyczna płyta Grzegorza Turnaua. Złożyły się na nią utwory, które towarzyszyły mu od dzieciństwa i które w dużej mierze ukształtowały go jako piosenkarza. Premiera albumu 9 listopada.

16 października 2018

“Z każdą płytą wymyślamy się trochę na nowo” – rozmowa z zespołem Kamp! czyli nasze “6 na 6”

“Dare” to trzecia studyjna płyta Kamp!, jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiej elektroniki. Prace nad albumem trwały blisko rok, dzięki czemu brzmi on dokładnie tak, jak Tomek, Michał i Radek wymyślili sobie na początku prac. Kamp! są w trakcie trasy koncertowej promującej nowy album, nad którą objęliśmy patronat medialny.

15 października 2018