Tomek Ziętek zapowiada pierwszą trasę koncertową!

Po wydaniu debiutanckiego albumu, Tomek Ziętek zapowiada pierwszą trasę koncertową. Artysta wystąpi w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Warszawie. Koniecznie sprawdź szczegóły.

Tomek Ziętek – aktor, wokalista, tekściarz, kompozytor i producent. Jest jednym z najbardziej uznanych polskich aktorów młodego pokolenia. Za role w filmach „Cicha Noc”, „Boże Ciało” oraz „Żeby nie było śladów” otrzymał nominacje do Polskich Nagród Filmowych „Orłów”. Artysta z powodzeniem udziela się również w świecie muzyki, przede wszystkimi jako wokalista i gitarzysta trójmiejskiej formacji The Fruitcakes. W 2022 roku wraz z Krzysztofem Zalewskim, Piotrem „Emade” Waglewskim, Smolikiem oraz Kevem Foxem odtworzyli kultowy koncert Beatlesów na dachu.

fot. Zuza Krajewska

Świeżo po wydaniu debiutanckiego albumu „Some Old Songs Tomek Ziętek zapowiada pierwszą solową trasę koncertową, z którą zawita na przełomie lutego i marca 2024 roku do następujących miast:

23.02 – Poznań, Scena na Piętrze

24.02 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski

25.02 – Katowice, Jazz Club Hipnoza

01.03 – Warszawa, BARdzo bardzo

W listopadzie 2023 ukazał się debiutancki, solowy album Tomka. Płytę do tej pory promowały trzy świetnie przyjęte single: „Your Kiss”, „C’mon” oraz „Some Old Gum”. Wydawnictwo utrzymane jest w klimacie singer-songwriter i inspirowane klasycznymi amerykańskimi brzmieniami folku oraz country. Muzycznie album Tomka przywołuje letnie wspomnienia – ciepłych dni i deszczowych wieczorów. Jest nostalgicznie, romantycznie oraz bardzo osobiście. Sam Tomek opisuje album słowami: „To moje zachwyty. Zachwyty nad codziennością”.

Właśnie ten materiał będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej, która wystartuje późną zimą 2024 roku. Promotorem koncertów w Krakowie, Katowicach i Warszawie jest agencja Fource Entertainment.

 

Tomek Ziętek z teledyskiem do singla “Some Old Songs”

Leave a Reply