Dawid Tyszkowski zapowiada trasę koncertową “Mój Kot Zaginął Tour”! [TERMINY, BILETY]

Po udanym sezonie wydawniczym i festiwalowym, Dawid Tyszkowski zapowiada na marzec 2024 roku trasę koncertową “Mój Kot Zaginął Tour”, z którą odwiedzi 8 polskich miast.

Bardzo uzdolniony, wrażliwy artysta młodego pokolenia stanowi objawienie sceny alternatywnego popu. Osiąga niebywałe sukcesy i liczby niemalże od pierwszego wydanego utworu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy.

fot. Zuza Sosnowska

W 2022 roku Dawid Tyszkowski wydał swoją debiutancką EPkę “Nadal nie śpię”, nad którą produkcyjnie czuwał Patrick The Pan. Materiał promowała solowa trasa koncertowa, która w większości się wyprzedała. Artysta na swoim koncie ma również wyjątkowe duety – “Co i tak nadejdzie” ze Skubasem oraz “Nie całuj” z Julią Wieniawą”, a każdy z klipów ma już ok. 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie. 17 listopada 2023 ukaże się jego album “Mój kot zaginął i już raczej nie wróci”.

Pierwsza pula biletów na trasę koncertową Dawida Tyszkowskiego trafiła do ogólnej sprzedaży w poniedziałek 30 października 2023 r. o 10:00 na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl. Ceny biletów zaczynają się od 79 zł, mogą do nich zostać doliczone opłaty serwisowe. Organizatorem trasy jest agencja Fource Entertainment.

01.03 – Poznań, Blue Note
02.03 – Toruń, NRD
03.03 – Gdańsk, Drizzly Grizzly
08.03 – Wrocław, Bezsenność
09.03 – Kraków, Poczta Główna
10.03 – Katowice, Jazz Club Hipnoza
17.03 – Łódź, Wooltura
19.03 – Warszawa, Niebo

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply