Michał Szpak zapowiada nowy album i koncerty. Singiel “Gaja” już dostępny!

Michał Szpak zapowiada pierwsze koncerty promujące jego nowy album. Album zatytułowany “Nadwiślański mrok” ukaże się jesienią.

fot. Robert Wolański

Michał Szpak powraca z bardzo długiej i mrocznej podróży w głąb siebie, otwiera ekstremalnie nowy muzyczny rozdział. Jego nowe sceniczne oblicze będzie można poznać na żywo, już w listopadzie, na następujących koncertach:

27.11 – Studio, Kraków
29.11 – B90, Gdańsk
30.11 – Palladium, Warszawa

Podczas tych trzech wyjątkowych wieczorów Michał przedstawi nam swoje artystyczne alter ego JOWISZJĘ: muzyczną kapłankę, maskę artysty i duchowe medium. JOWISZJA jest ekscesem scenicznym i zasłoną dla ponadprzeciętnej wrażliwości. Trasa wizualnie jest performatywnym kalejdoskopem, Michał opętany przez Jowiszję na scenie daje z siebie dosłownie WSZYSTKO, natomiast przekaz jest jeden: LOVE IS LOVE.

Wraz z ogłoszeniem dat koncertowych zapowiedziano też nowy singiel ,,Gaja”. ,,Utonąć daj / chcę poczuć dno / uciec od fal…” – to intymne wyznanie artysty, w gęstym elektronicznym klimacie zapowiadanego na jesień albumu “Nadwiślański mrok”. Ten utwór ma przygotować Was na całkowite zanurzenie w najbardziej nieoczywisty koncept album sezonu.

Materiału z nadchodzącej nowej płyty będzie można posłuchać na żywo wraz z niesamowitą oprawą wizualną w Krakowie (27 listopada, Studio), w Gdańsku (29 listopada, B90) oraz w Warszawie (30 listopada, Palladium).

 

Leave a Reply